Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a gyakorlatok megfelelnek...

Ezek a gyakorlatok megfelelnek arra, hogy idővel izmosabb legyek, vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

A célom nem a fogyás, mert 21 évesen 51 kiló vagyok, mindig is vékony alkat voltam, hanem csak izmosítani szeretném a hasamat és erősíteni a karjaimat. Naponta kb. 20 percet csinálok zsugor felülést, rendes felülést, valamint a plank emelős gyakorlatokat...

Mint írtam, a célom, nem a fogyás és nem is az, hogy kigyúrjam magam, hanem hogy picit izmosabb és laposabb legyen a hasam.

Elegendő,ha csak ezeket csinálom, vagy iktassak be mást is?


2014. júl. 23. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezd azzal ,hogy elolvasod a sárga kapszulát.
2014. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te egy has vagy?
2014. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért, te az vagy?
2014. júl. 23. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, ezért sem akarok csak hasra edzeni. De mivel te azt írtad, hogy "izmosabb legyek" (én), és utána meg csak a hasadat akarod, innen gondoltam, hogy akkor az 'én' és a "hasam" az egy és ugyanaz.
2014. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te egy humorista vagy? :)) :P

Bonyolult gondolatmenet.. :)

2014. júl. 23. 16:27
 6/8 Kukac112 válasza:
0%
Elsore szedj fel par kilot aztan gyurj mert ebbol nem lesz izom!!
2014. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tyler913 ***** válasza:

Hú,tényleg előbb a sárga kapszulát kéne elolvasnod,a neten megtalálod.

Ha izmosabb akarsz lenni,ahhoz komolyabb erőfeszítés kell annál,mint amit itt leírtál mind edzés,mind kaja terén.

Olyan csak a mesében (és a reklámokban van),hogy napi 20 perc akármitől jelentős változást érjen el valaki.

2014. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kukac remélem nem arra célzott, hogy zsírból lesz az izom!?
2014. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!