Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend miatt volt...

Tömegnövelő étrend miatt volt már valakinek folyamatos hányingere?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem tömegelni, fehérje koncentrátumot nem szedek, ezért viszont sokkal többet kell ennem mint régebben. Előfordulhat, hogy ez miatt vagy inkább az új munkahely okozta stressz miatt kelek hányingerrel? Ja, és még ezzel az étrenddel is fogyok. Azért kezdtem mert a vizsgaidőszak után lefogytam 3 kg-t, de még így is tovább fogyok. Egyéb emésztőrendszeri tüneteim nincsenek. Ez pszichés eredetű?

2014. júl. 21. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés, vagyis a stressz miatt, de inkább csak a gyors anyagcsere. Testalkat. Szerintem segítene rajtad, ha növelnéd a zsírt, és kicsit csökkentenéd a ch-t. Fehérjéből meg elég a 2g/tskg is, nem kell több, csak pénzkidobás!
2014. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!