Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyorsan ki*aszni magam?

Gyorsan ki*aszni magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves 182 cm magas fiú vagyok, elég "skiny" testalkattal, olyan mintha nem lenne testzsírszázalékom(vicc persze)az érdekelne hogy iskolakezdésig, kitudnám-e magam gyúrni azzal, hogyha heti 2-öt megyek gyúrni-kondizni, és heti egyszer pedig úszok, az étrendem hibátlan, szénhidrát és fehérje dús, mindennap

néhány kép:

[link]

[link]

[link]


2014. júl. 20. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Jövő évi iskolakezdésig tudsz magadra pakolni kb. 10 kiló izmot.


Idén már sajnos nem fog összejönni, az izmos test évek, és nem pedig hetek kérdése.

2014. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Havi max 1kg izom jön, tehát 1 hónap alatt nem leszel izmos, egy jobb forma az év-évek kérdése.
2014. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd jövőre
2014. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ha ennyire értesz a dolgokhoz valoszínű, hogy hibátlan az étrended is... na amúgy válaszolok is. egy hónap alatt megse látszik, hogy jártál gyúrni. 3 hónap mire meglátszik és nem csak te látod magad nagyon kigyúrtnak.
2014. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

olyan sok idő? :O de hát nincs rajtam "felesleg" ezért ha valamit változik a testem akkor az egyből látszik, nem?

illetve még pár fontos dolog, 55 kg vagyok, és nem feltétlen nagyobb akarok lenni, csak szebben kidolgozott testet akarok, járok személyi edzőhöz, és azt mondta, ha jól csinálom, akkor már 2 hét alatt is látszik valami, az étrend pedig, mindennap vagy marha hús vagy pedig hal, a köret meg általában saláta,rizs,krumpli, rengeteg tejterméket fogyasztok, ezért gondolom hogy az étrendem jó, szóval azt mondjátok, hogyha a edzéstervemet iskolakezdésig csinálom, akkor nem látszódik semmi?, Ezt nem nagyon tudom elhinni

2014. júl. 20. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig így van. Felszedsz 1 kg izmot addigra. Szerinted az mennyire fog látszódni. Mennyire leszel kigyúrt 56 kilósan? Nem szívatásból és szemétkedésből írtuk, hanem azért, mert van tapasztalatunk. De kezd el, és majd meglátod.
2014. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A személyi edző hazudott neked vagy ő sincs tisztában a dolgokkal (akkok minek ment személyi edzőnek).Egy hónap alatt valóban 1 kg izmot tudsz felszedni de lehet, hogy még annyit sem. Olyan 3 hónap múlva mát látszani fog de egy jó forma év(ek) kérdése.
2014. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kihasználnám ezt. Sok fehérjét ennék ( 2g/ tskg) és mellé annyi édességet amennyit csak bírok :D
2014. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és ha TRX-eznék, heti 2-ör?
2014. júl. 20. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel a leggyorsabb. Azzal jön havi 1kg izom. Trx-el a fele sem jönne.
2014. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!