Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felfordul a gyomrom ezektől...

Felfordul a gyomrom ezektől az "egészséges" kajáktól, ma keztem el, de minden bajom van?

Figyelt kérdés
90 kg vagyok 175 magas 16% os testzsírral, ezt le szeretném vinni 10%ra, ezért ma kezdtem egy étrendet szákásításhoz, mióta megettem a tojásfehérje rántottát minden bajom van, fáj a gyomrom... Előtte bajom se volt...
2014. júl. 18. 11:20
1 2
 1/12 Szintiszoli123 ***** válasza:
Előtte mit/miket ettél?
2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csirkemell+barnarizsre építkeztem, de akkor még beletudtam tenni a tojássárgáját, most már nem fér bele a zsír miatt ( 1 sárgájába 4,9 g zsír van)
2014. júl. 18. 11:39
 3/12 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

Ha tudsz még a CH-ból visszavenni, akkor inkább a zsír maradjon 1 grammon. Mennyi zsíron vagy most?


Nem is ez a lényeg. Valószínűtlen, hogy a tojásfehérjétől fáj a gyomrod. Más lesz a gond.

2014. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy hozzászokva. Na meg, ha tele vágod magad kajával akkor ez van.
2014. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tkodit ***** válasza:
Barna rizs helyett próbáld ki a fehéret. Egyre több helyen olvasom, hogy fermentálni kéne a barna rizst, anélkül inkább rossz, mint jó. És nekem sem esett jól barna rizst enni, a közérzetem is jobb, mióta elhagytam.
2014. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez tuti h a tojástól volt, meg se bírtam enni, nagy undorral ettem...

Elvileg 19g zsírt kéne egy nap ennem, ami tartható is... Legközelebb megprobálom úgy h teszek bele 1-2 sárgáját is. Amúgy eddig napi 10 tojást ettem, igaz kicsit sok volt a zsír, de még belefért

2014. júl. 18. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:
már nem azért, de hogyha 90 kg vagy, akkor az a 16g zsír egy napra picit kevés... 0,5g * ttkg zsír szokott lenni az alap, vagy esetleg játszol a ch / zsír aránnyal ? mert akkor nem is szóltam :D
2014. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19g* bocsi, félre nyomtam
2014. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szintiszoli123 ***** válasza:

Lehet a barna rizs, és, bár hülyén hangzik, lehet, hogy az alacsony zsírbevitel miatt nem ürül az epehólyag, ami szintén adhat diszkomfort érzetet. Különösen reggel.


"Elvileg 19g zsírt kéne egy nap ennem, ami tartható is" - Ez hogyan jött ki? Van olyan, hogy high fat low carb étrend szálkásításhoz, de ez azért kicsit túlzás. Nem akarok a nálam tapasztaltabbak helyett neked tanácsokat osztogatni, de nem hiszem, hogy a 0,5 gramm zsírnál, ami nálad 40 gramm lehet napi szinten bárki kevesebbet javasolna. Nem tudom, honnan indítottad a zsírt és ki ajánlotta, hogy 0,25 grammig menj le, de ez már nagyon a béka feneke. A CH-ból nem tudsz már visszavenni.

(Bocs az offért).

2014. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen játszom a ch zsír aránnyal, az edzés végett.

Amúgy ez a 19g zsír az alsó határ. A felső határ nálam 59 gramm.

Ez az első szákásításom, még ki kell tapasztalnom nálam mi az ideális, valahol a 2 érték közt akarom meghúzni a vonalat. ( igaz nem írtam le minden részletet, ezért bocs a félreértésért)

2014. júl. 18. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!