Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról, amit a srác mond benne? (Testépítés/Költségvetés)


2014. júl. 13. 17:57
 1/2 anonim válasza:

I don't speak English...


de olvasod el a videó alatti kommenteket

2014. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg elég nehéz követni mit vakerol. A lényege amit értettem:


A legolcsóbb módszerek, hogy jöjjenek rád a kilók, jöjjenek az izmok. Régen ezeket csináltam gimiben: szószerint 5-6 szendvics, tanár dididi tanár bibibiabababa, HAMM, tiktiktik taktaktak. Ja persze nincs elég tápértéke blablabla, de még mindig van benne kevés fehérje, nem a legjobb, de ha csóró vagy és nőni akarsz sok kalóriát kell bevinned. Egy üveg mogyoróvaj 3-4 dolcsi és = rakás szendvics, lekvár... üveg... kenyér..., max 1.50 USD. Nagyon olcsó, nagyon hatásos, nincs megfagyva szóval viheted mindenhova. A másik dolog amit csináltam, hogy lop..vettem fehérjeport. Fehérjeport jó tolni, de nem minden nap. .... RTD - Ready To Drink Shake ... nyitod iszod, sokpénz, csóró vótam. De én k*** okos voltam, fogtam a protein port és benyomtam a shakerbe, dobtam a szatyiba aztán szökőkútból rá a vizet, ittam is minta... blabla komolyan én tényleg így toltam. ....... ittam a shaket éééés ettem a kekszet ^_^. A legkönnyebb módszer hogy nőljél lábazás és csirke. K*** olcsón adták... 10 kilós zsák... 2 dolcsi 50 cent. Olcsó olcsó fehérjeforrás. .... BBQ szósz. Nem voltam szakács...

- Tej. Nem a zsírszegény, hanem a "teljes". Sok kalória van belőle. ....

- Koldulni csajoktól maradékot. Hé te ezt megeszed? .... És tudod mennyit kajám volt? Ettem a saját ebédem és még 4-5 ember ebédjét! Minden nap így csináltam. Tenned kell amit tenned kell. Ezek valódi dolgok amit csináltam.

blablabla tiktiktik. Kukázott kaja? Ne legyél finnyás! Bibibi bababa. Nem akarod megenni? Na jól van te tudod, de több pénz. ... Béke.

2014. aug. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!