Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket kell enni ahhoz, hogy...

Miket kell enni ahhoz, hogy izmos legyek és mennyit naponta?

Figyelt kérdés
Mert szoktam edzeni,17 éves vagyok 167 cm és csak 63 kg,nem tudom valahogy mindig azt veszem észre a nap végén,hogy nem ettem eleget.Súlyzóval nem szoktam edzenni,mert gerinc ferdülésem van,és az még jobban elrontana mindent.Nem tudom,hogy mi az,amit szabad enni és mit nem,ahhoz,hogy a derekam ilyen nagyon vékony legyen,és a vállam az meg nagyon széles,mert szoktam edzeni minden héten hatszor,napi fél órát(funkcionális edzés),de attól félek,ha nem eszek rendesen,az edzéstől még kevesebb leszek,mint 63kg.

2014. júl. 10. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Eddig is azt etted amit anyukád főzött és azt mondott fogysz és nem eszel eleget, tehát ez számomra elég egyértelmű hogy amit anyukád főz attól nem leszel izmos hacsak nem csirke rizs megy minden nap de kétlem mert arra meg az a szöveg jön hogy mindig változatosan kell enni. Táp kieg sem szükséges ha megvan a napi fehérje és ch beviteled sima kajából de ebben erősen kételkedem így én mindenképp bedobnék edzések után egy tömegnövelőt (fehérje + szénhidrát)hogy legalább ezzel is minél több kalóriát vigyek be.
2014. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
azért nem eszek eleget,mert nem szeretek enni
2014. júl. 10. 13:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy de csak gyerekek mondanak ilyesmit hogy "nem szeretek enni". Ez nem erről szól, enni nem azért eszünk mert szeretünk enni, hanem mert enni kell...
2014. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Először is,én kiírtam,hogy 17 éves vagyok,másodszor pedig mások nekem mindig azt mondják éppen az ellenkezőjét,amit mondtál,hogy azért eszünl,mert amit eszünk az finom,és erre én mindig azt mondom,hogy én azért eszek mert muszáj,és én akármennyire is nehéz,de mindig magamba erőltetem a kaját,mert egyszerűen nem bírok többet enni,amit megettem,úgy érzem mindjárt hányni fogok,pedig nem is ettem sokat.Én azt úgy értettem,hogy vannak olyanok akik sokat esznek,ezért kövérek lesznek,de valaki pont ellenkezőleg,ezért sovány marad.Pl.:valaki a stressz miatt sokat eszik,valaki meg épp azért nem eszik.Úgyhogy ezzel most hülyeséget írtál,mert amit megeszek azt csak azért eszem meg,mert meg kell enni.Remélem valamennyire lehet érteni,ahogy ezt most megfogalmaztam.
2014. júl. 10. 13:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Én itt arra gondoltam hogy azért eszünk már másképp éhen halnánk és nem azért mert szeretünk enni.
2014. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam
2014. júl. 10. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!