Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket kell enni ahhoz, hogy...

Miket kell enni ahhoz, hogy izmos legyek és mennyit naponta?

Figyelt kérdés
Mert szoktam edzeni,17 éves vagyok 167 cm és csak 63 kg,nem tudom valahogy mindig azt veszem észre a nap végén,hogy nem ettem eleget.Súlyzóval nem szoktam edzenni,mert gerinc ferdülésem van,és az még jobban elrontana mindent.Nem tudom,hogy mi az,amit szabad enni és mit nem,ahhoz,hogy a derekam ilyen nagyon vékony legyen,és a vállam az meg nagyon széles,mert szoktam edzeni minden héten hatszor,napi fél órát(funkcionális edzés),de attól félek,ha nem eszek rendesen,az edzéstől még kevesebb leszek,mint 63kg.

2014. júl. 10. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fehérjét: csirkét, sonkát, túrót, zabpelyhet, tökmagot, tojást, brokkolit, kelbimbót, spenótot, napraforgót. Szóval nagyjából ezek az ételek tegyék ki az étkezéseid nagy részét. Ha nem megy, akkor esetleg vegyél fehérjeport és azt is fel lehet használni nasik elkészítésére (muffin, zabpelyhes proteines kókuszgolyó, stb) vagy magában inni.
2014. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jól gondolkodsz. Tömegnövelő étrend kell. A Mennyiségek dióhéjban: 2g fehérje testsúlykilgrammonként, 5g ch, 1g zsír. Forrásokat, minta étrendeket, bővebb információkat találhatsz a builder oldalon vagy a Sárga Kapszula című online is olvasható könyvben.
2014. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
éppen ezzel van a bajom,mert valaki nekem mindig azt mondja,és az a valaki az anyukám,hogy azt egyem meg,amit ő főz,és a fehérje por felesleges,mert,amit ő főz "abban igen sok fehérje van"és így muszáj lesz csak azokat ennem.
2014. júl. 10. 11:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja anyukám,hogy szerinte nem így kéne.Már nem tudom pontosan mit mondott,de valami olyasmit,hogy ne szedjek ilyen tömegnövelőket és mesterséges nem tudom miket,már nme emlékszek,de a lényeg,hogy szerinte nem jó,ha táplálékkiegészítőket szedek,és az amit még ott írnak,mert hiába mondok neki bármit,hogy ezt íhy kéne ő akkor is mást mond.Szóval az lenne a kérdésem,hogy jó lesz e megeszem,amit főz,vagy attól nem leszek izmosabb?
2014. júl. 10. 11:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit mond,hogy mesterséges és azért nem jó az az étrend.
2014. júl. 10. 11:39
 6/16 A kérdező kommentje:
de akkor valaki mondjon már valamit,mert mindenki csak a budybuilder.hu-val,vagy a Sárga kapszulával jön,de ezzel nem megyek semmire,csak azt szeretném megtudni,hogyha úgy eszek,mint egy "normális" ember,akkor lehetek e izmos,és ha nem súlyzókkal edzek,hanem funkcionális edzést,úgy hogy nem kötök magamra súlyt?
2014. júl. 10. 11:42
 7/16 A kérdező kommentje:
légysz valaki valaki segítsen,mert ez nagyon fontos
2014. júl. 10. 11:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mesterséges úgy, ahogy ők gondolják, de ilyenkor tapasztalatom szerint felesleges a győzködés. Ha meg tudod oldani sima étrenddel a bevitelt, az majdnem ugyanúgy jó, de nagyjából meg kell lennie a mennyiségeknek, amiket leírtam.
2014. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a segítséget:)
2014. júl. 10. 11:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor nézz tömegnövelő étrendet, ételeket, recepteket, és azt add anyudnak hogy azokat főzze neked, és olyan mennyiségben amennyi kell. Így akkor tényleg nem kell táplálékkiegészítő.
2014. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!