Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tyúkmell, úszás vagy kondi?

Tyúkmell, úszás vagy kondi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves vagyok, 185 cm, 63 kg és tyúkmellem van. Csak esztétikai okokat okoz, de ahoz képest nem kicsi. Az a kérdésem lenne hogy szeretném ha eltűnne amennyire csak lehet, de izmosodni is szeretnék. Tehát úszással és megfelelő kajával tudok izmosodni(nagyobb legyek) vagy inkább kondi (megfelelő kaja), de ha kondi az segít a tyúkmellen?

Válaszokat előre is köszönöm :)


2014. júl. 3. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit takar az a tyúkmell :D gondolom sok zsír van a mellkhasadon vagy valami ilyesmi.

Figyelj, kondival gyorsabban nagyobb és erőssebb mellizmokra tehetsz szert, mint a vízben való bohóckodással (félreértés ne essék! az úszás az jó dolog, de ha izomépítés-erőfejlesztésnél a konditermi odanyomja).

Jah és ne csak mellre eddz! Aránytalan leszel és tartás problémákat okoz!

Én azt mondom, hogy nézz magadnak egy kezdő átmozgató edzéstervet és egy étrendet! shop.builder.hu -n minden fent van. Olvassgass és aztán vágj bele! Sok sikert!

2014. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az a tyúkmell,mikor a mellkas be van horpadva. Erre kifejezettem az úszást javasolják, azért kérdeztem :)
2014. júl. 4. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért van behorpadva a mellkhasad mert 0 izom van rajta. Izomépítésben a súlyzós edzés odaver mindenféle mozgásfajtát. Persze ha jól kajálsz. És nem épít más izmot mint az úszás, vagy a sajáttestsúlyos edzés. Izom van és kész. A lepontozást sem értem. Balf.szok
2014. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Születési rendellenesség miatt van behorpadva.. Észlény
2014. júl. 5. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Izmosodni akartál nem? A csontozatodon meg nem tudsz változtatni.
2014. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dzsingsz válasza:

A tyukmellre nagyon jo az úszás az egyik edzotarsam is csak ezert kezdett el úszni es szinte mar nem is latszik meg neki

Es mellette izmos is lehetsz ha keményen csinálod.probald ki mert megeri

2015. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
neked tölcsérmellkasod van legyél tisztába azért vele... tyúkmellem nekem van, vagyis kitüremkedik a szegycsontom és a bordáim. Neked kondi javasolt szerintem. Én is eddig azzal próbálkoztam, de nagyon hosszú folyamat. még az úszást szeretném kipróbálni
2016. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!