Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Keményen edző srácok! Nektek...

Keményen edző srácok! Nektek nem csökkent a libidótok amióta elkezdtetek edzeni?

Figyelt kérdés
Nem mintha zavarna és nem vagyok fogyatékos aki a "bádiporok" meg a "gyúrás" számlájára írja a dolgokat de amióta edzek(1,5 éve) fokozatosan kezdett eltűnni a libidó, gyakorlatilag meg is szűnt.Engem nem zavar de akkor sem kellene 23 évesen ennek még megtörténnie.Nagyon keményen edzek, 1 évig diétáztam és azt hittem a kalóriahiány az oka de nem változott semmi tömegelés során sem.Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy mennyi tápanyag kell ehhez a sporthoz.Talán a kemény edzés az oka?Vagy látens homoszexuális vagyok?
2014. júl. 2. 15:03
 1/9 anonim válasza:
Vagy csak simán kimerült. Ez felmerült már?
2014. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha már az is megfordul a fejedben, hogy látens homo vagy, akkor nem az edzéssel lesz a probléma...meg azt írod, hogy gyakorlatilag meg is szűnt és ez nem zavar...

itt komolyabb gondok vannak, nem az edzés a hibás. az edzés pont hogy növeli a tesztoszteronszintet.

2014. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy soha nem voltam még ennyire erős és mozgékony és magabiztos.Ezért nem értem.Cseppet sem érzem magam fáradtnak.
2014. júl. 2. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha homo lennél, akkor is lenne vágy, csak a tárgya más.
2014. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az.Az alapgyakorlatok, főleg a guggolás keményen mennek és igazi tesztoszteron búsztot kéne, hogy kiváltson erre itt kasztrálom magamat.Egy másodpercig sem érzem azt, hogy az edzés elvett volna valamit tőlem.Az egyetlen dolog amit utálok ebben a sportban a precíz kajálás de magát az edzést imádom.Már reggel sem áll fel, a csajokat pedig észre sem veszem.
2014. júl. 2. 16:57
 6/9 tkodit ***** válasza:

Valamilyen szinten nekem is csökkent a lépten-nyomon fellépő erekciók száma, de amikor kell, akkor meg erősebb a potenciám szerintem. Diéta alatt nekem is kisebb volt a teljesítőképességem.


Egyébként a libidó csökkenése a túledzés egyik nagyon egyértelmű bizonyítéka.

2014. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy a kemény edzés és pontos kajálás miatt nem foglalkozol a nőkkel.
2014. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a túledzés egyik előjele/tünete, szerintem 2 hétig pihenj kaja meg menjen ugyan úgy csak több telített zsírt rakj bele.
2014. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó te jó Isten, a túl edzéstől rettegtem.Aggodalmat és félelmet szül bennem az ha kimarad egy edzés mivel borzasztó sokat dolgoztam azért, hogy emberi külsőt építsek magamnak.De igazatok lehet sajnos, azt kell, hogy mondjam.
2014. júl. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!