Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt válasszak?...

Milyen tömegnövelőt válasszak? Eddig BG és zöld Jumbo lett próbálva.

Figyelt kérdés

27 vagyok, 182 magas és kb 65 kiló, extrém ektomorf alkattal. Nálam vékonyabb pasi nem sok van. :)


Kajám: 2/20dkg csirkemell, 2/20 dkg rizzsel, étkezésenként 2 főtt tojás.


reggel 2 db banán és 15 dkg zabpehely turmixolva tejjel és a banánnal.


Edzés heti 3 szor nagy súlyokkal 8 egynelőre otthoni súlyzós edzés, terembe ilyen gizdán még nem megyek ) amíg ki nem dőlök, ez kb 30 perc, minden harmadik edzés előtt hot blood.


A zöld Jumbótól elkezdtem belesedni, a Brutal gainernek pedig már az illatától is hányingerem van ( amióta visszahánytam ), és szörnyen eltelít, ami akadályoz, hisz ékvágyam se nagyon van, csak edzések után. mellett scitech multivitamint tolok.


Úgy gondoltam, ebben a hónapban kipróbálok egy új tömegnövelőt, a Jumbo nekem túl cukros.


Tudnátok ajánlani valamit? Nem professzionális szinten akarom csinálni, csak kell a mozgás és a kondiból fakadó jobb közérzet. Jumbo, BG, vagy mit tudnátok javasolni? :)


Ezer köszönet!!



#Jumbo #tömegnövelő #burtal gainer
2014. júl. 2. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt magában nem ajánlom így azt tudom mondani, hogy veszel egy fehérjét és hozzá gyors ch-t :) fehérje fajtát nem írok mert múltkor is ebből volt a baj :)

Amúgy a reggelid tetszik holnap megkóstolom :)

2014. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Bár a banán úgy tudom anyagcsere lassító, én csak ezért tolom. De nyilván majd egy nálam okosabb ember megerősít vagy megcáfol.
2014. júl. 2. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én nem szoktam gyümölcsöt enni :) de holnap esküszöm kipróbálom :) turmixos :)
2014. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül vettem Tank-ot és mellé szénhidrátot, amit úgy keverek ki, ahogy az edzésnapi bevitelem kívánja. :)
2014. júl. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!