Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutal Gainer vagy zöld jumbo?

Brutal Gainer vagy zöld jumbo?

Figyelt kérdés

Tapasztaltakat kérdezném, melyik válik be jobban, melyiket érdemes használni kezdő, vékony testalkatú fiúnak?

Melyik éri meg jobban mind tömegnövelés szempontjából mint árban?

Válaszokat előre is köszönöm!

17/F



2014. márc. 12. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem, drágák. Vannak sokkal jobb ár/érték arányú tömegnövelők.
2014. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Brutal Gainert nem szedtem még, Zöld Jumboról megvan a magam véleménye.. Nem olyan kegyetlenül jó mint ahogy beharangozzák de azért nemrossz.

Időbe telt mire megtaláltam a jó egyensúlyt de a lényeg a Jumbonál hogy nagyon sokat kell mellé enned. nekem napi 6-7 étkezéssel (Jumboval együtt kb 3500 kalória edzésnapokon) 1 hó alatt 5 kilót dobott a 4,4 es kiszerelés. Extrém vékony voltam mostmár csak viszonylag vagyok az. Csak izom jött viszont a csirke testemmel ezzel még nem dicsekednék.

2014. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem akartam újat nyitni, ezért ide írom:


Tömegnövelésnél a lencsefőzelék jó kajának számít? (imádom) Eszek hozzá mindig halat is. Ezen kívül még megy rizs+csirkemell, meg edzés után zöld jumbo.

2014. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!