Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csináltok képet a Vitamin...

Csináltok képet a Vitamin Arzenálotokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mindenki írja, hogy ilyen-olyan vitamint használ és mellé + ezt-azt kíváncsi vagyok. Fényképezzétek le.


Előre is köszönöm, tudom hülye kérdés, de nagyon izgatja a fantáziám.


2014. jún. 25. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem is az omega3+multi+C trió az alap, de itthon találok mindig valami szart, szóval miért ne tolhatnék szójalecitint, ha van? :D
2014. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A sleepmaxot még nem teszteltem elégszer, a kevés eddigiből az jött le, hogy azért segít, viszont az álmok intenzívebbek tőle már először is. A methoxy első próbája sem volt az igazi, de majd most nyáron :D

Amúgy nálam elég nehéz kitapasztalni a dolgokat, mert teljesen összevissza működök, kínomban próbálgatom a dolgokat, hátha pont bejön valami.


Levin: én jobban érzem magam, amikor megy a vitaminadag, meg azért is szedek, mert amúgy én nem eszek elég zöldséget (mert rossz kisgyerek vagyok), halat meg pláne, mert ami nem vizes, az bazidrága. Sokkal könnyebb bevenni naponta 2-3 kapszulát, minthogy _minden egyes nap_ figyelni, hogy van-e elég zöldség/gyümölcs.

2014. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt adtok ki ezekre, illetve ezek gondolom ilyen 2-3 hónapos adagok, nem?


Én most vettem egy 30 szemes béres 500 mg-os kálciumot azt annyi. 500 ft-ot megért :)

2014. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

mark999, igen kb 2 hónapra lehet számolni ami 100-120 kapszulás kiszerelésben van, kivéve a cink,C-Vitamin (500g),D Vitamin (250 kapszula). Meg megy a HCA is aznap, mikor lemegy 2 spagetti meg 1 pizza + 1-2 sör. (Szerény észrevételem szerint a Chitosant ha benyomom még a sörök sem csapnak úgy meg, mintha nem szedném).


Ilyen nállam 1 fél évben 1x van :)

2014. jún. 25. 15:36
 15/17 A kérdező kommentje:

De látom Ty nevezetű felhasználó is használja őket, csak én más gyártótól nyomom mert baszott drága a Scitec.


Chitosan megy ProNutritól

D Vitamin Scitec (olcsó)

Kalcium-Magnézium-Cink (100 tabletta)

2014. jún. 25. 15:39
 16/17 anonim ***** válasza:
Scitectől a HCA-Chitosan-t születésnapi Stackből kaptam, akkoriban szálkásítottam és kaptam egy HCA-Chitosan + Full Blast + L-Carnitin kombinációjú Stacket egyik kedves havertól.
2014. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De jó kis termék ám.
2014. jún. 25. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!