Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a gyümölcsdiétár...

Mit gondoltok a gyümölcsdiétáról? Minden nap csak gyümölcsöt ennék. Pluszba még alkalmaznám hozzá kiegészítésképpen a fletcher és a vattadiétát. Jó lesz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 04:09
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Jó lesz, de csak ha a vattát análisan alkalmazod. Így a tuti.
2014. jún. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyár van, szerintem a fénydiéta a király!
2014. jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hízlal.

Itt van Dr. Macintosh, világhírű dietetikus diétája, ezt kövesd, heti 4 kiló fogyás!!!


Ébredés után 2 pohár víz (elindítja a dihidrogén oxidációs folyamatokat sejt szinten)

Reggeli 1 db szilva (beindítja a zsírégetést)

Ebéd 1 pohár víz 2 db földimogyoró (telít és ozmotikus bipolaritás útján a sejtek falát erősíti, kivéve a zsírsejtekét)

Uzsonna 1 pohár víz és egy db háztartási keksz (szénhidrát forrás, hogy ne ess össze)

Este 5 után pedig tilos enni és inni, mert hízni fogsz 2 kilót naponta.

2014. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tkodit ***** válasza:
100%
Amíg a kérdés végére nem értem, és le nem esett, hogy kamu, elfogott a tömény agresszió. :D Lehet kéne szereznem egy pszichológust.
2014. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Johnson-diétát ajánlom. Ha túl sokat eszel, eljön egy Johnson nevű manus, és beragasztja a szádat.
2014. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!