Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most végig rosszul csináltam...

Fibbrizzo kérdése:

Most végig rosszul csináltam az edzést?

Figyelt kérdés
Mert ezt szoktam csinálni bicepsz kétkezes ruddal piramisba felfele ,elöször 20 kg mal 20 at majd 3 perc pihenö majd ugyanugy 20 kg mal 25 és pihenö és ujra 30 at és 35 öt ,,Majd egy hétel már 25 kg mal ugyanezt ,És ahogy olvasgatom pont forditva kéne mindig kevesebbet ,
2014. máj. 15. 16:38
 1/3 tkodit ***** válasza:

Nem igazán tudom kivennni, hogy mit akarsz mondani, de:

3 perc pihenő nagyon sok!

35 ismétlés szintúgy! 10-15 fölé menni bicepszezésnél szerintem nem sok teteje van.

2014. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem akkor mennyi pihenöt érdemes tartani meg egy rendes kétkezes ruddal hány kg mal és hány szériával érdemes ?
2014. máj. 15. 16:50
 3/3 tkodit ***** válasza:

Miért gondolod, hogy bárkinek is meg kéne szabnia a súlyokat? Annyival csináld, amivel megy az adott ismétlésszám, és végig tudod csinálni az x számú sorozatot is. Bicepszre elég 2-3 gyakorlat, ez 10-12 sorozat. Közben persze lehet csökkenteni a súlyokat, de erre ezerféle módszer van, a piramistól a vetkőzőkig, stb... Az ismétlésszámokat meg szerintem érdemes 20 alatt tartani, de leginkább 10 körül. (de ez is módszerfüggő)


Pihenni meg annyit pihenj, amennyit kell, hogy legyen energiád, és levegőd a következő sorozathoz. 3 perces pihenőkkel nem tudsz pörgős edzést csinálni, az is tuti.

2014. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!