Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik az a torna gyakorlat...

Melyik az a torna gyakorlat amitől nagyobb lehet a fenekem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Klassikus térden állva emelgeted hátra és felfelé a lábadat lábsúllyal. Csak akkor lesz nagyobb a feneked ha terheled az izmot és lassan csinálod a gyakorlatot, ha gyorsan lábsúly nélkül, akkor max. keményebb lesz, illetve fogyni tudsz belőle.
2014. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andi80018 ***** válasza:
100%
Guggolások, kitörés, felhúzás, súllyal természetesen.
2014. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne mondj már ilyeneket, hogy ha gyorsan csinálja akkor, fogyaszt, ilyet meg főleg ne, hogy helyből fagyaszt valami. Kérdező, megfelelő terheléses edzés kell, és megfelelő étrend. Az említett hátrarúgás mellett jó még a guggolás, lábtolás, merevlábas felhúzás például.
2014. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fogyni semmiféleképp sem szeretnék, inkább ellenkezőleg..Hízás mellett meg formásodás, izmosodás a cél. Azért gondoltam én is a súlyokkal való edzésre, olvastam róluk. De az étrendem milyen legyen? Mit kellene főleg ennem? Az a fajta vagyok aki sokat eszik mégse látszik meg rajta, általában azt eszem ami jön, erre sosem figyeltem eddig.

És első válaszoló: az a "térden állva emelgeted hátra és felfelé a lábadat lábsúllyal" hogy néz ki? Nem nagyon tudom elképzelni.

Többieknek is köszönöm! :)

2014. máj. 14. 13:20
 5/9 Andi80018 ***** válasza:

Hát ahogy le is írták: letérdelsz, és felfelé emelgeted, tolod a lábad, ahogy csak tudod. De inkább azokat csináld, amit írtam. Ja, hát meg persze teljes testre kellene edzeni, nem csak fenékre. :-)

A kajálást pedig ha jön hozzáértő, akkor talán leírja neked.

2014. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát, abban benne van minden, amit kezdésnek tudnod kell.
2014. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ezt olvasd el, nézd meg, hasznos lesz:

[link]

2014. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andi80018 ***** válasza:
Ja, meg még a hiperhajlítás is jó. Szóval a legjobb, eljársz terembe.
2014. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Edző terembe sajnos nem tudok járni, mert ahol lakom nincs :( De összeállítottam egy tervet, amit majd itthon is tudok csinálni, több gyakorlatból áll, amiket innen és másfelől szedtem össze. A súlyokat is valahogy megoldom. Az étkezés szerintem marad a régi, most arra törekszek hogy minél többet egyek, és kicsit hízzak is. Ha így haladok, folyamatos edzés mellett mikorra lehet észrevenni változást? Mikor érhetek el jónak mondott eredményt?:)

Különben köszönöm a választ mindenkinek, mentek a zöldek!

2014. máj. 15. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!