Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy barátom 7 éve tornász,...

Egy barátom 7 éve tornász, sosem edzett súlyokkal és mégis erősebb. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Elvileg, nem kéne jobbnak lennie, mert sosem csinálta, ennek ellenére majdnem a testsúlya kétszeresét húzta fel miután megmutattam neki, hogy kell szabályosan. Fekvenyomásban is 90 kg-t kinyomta, pedig azt is kb. életében 2-szer próbálta. Egyedül guggolásban nem olyan erős de felsőtestileg így is erősebb, mint a legtöbb gyúrós, aki több hónapja edz. Most, akkor hogy van ez? Azt hittem a saját súlyos edzés nem épít annyi erőt és az inkább egyensúly meg kitartás. Egyébként saját súllyal is ilyen 4 órákat edzenek, gyűrűn tud mindenféle trükköt és kb. 75 kg a srác.
2014. máj. 14. 01:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs annyi néző még mindenki elismeri, hogy hatalmas teljesítmény, amit végeznek. Csak nem annyira érdekes nézni, mint a labdajátékokat vagy atlétikát stb. De attól még mindenki tudja, hogy óriási meló van benne. Tehát lenézésről szó sincs!
2014. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben nézik le, hogy egyrészt nem nézett sport, tehát nem tisztelik meg őket sem élő közönségként, sem pedig tévés közönségként, a másik meg, hogy sokszor hallani, hogy az nem is sport, hogy pördulnek kettőt-hármat a rúdon, vagy átugorják a bakot.
2014. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyet soha senkitől nem hallottam, hogy nem is sport. Én megnézem tévében, de mondom ez nem a tiszteletlenség, csak egyes embereket ez nem annyira szórakoztat, mint a labdás csapatjátékok. De ettől a tisztelet az megvan.
2014. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem a tornász bakik szórakoztatnak! :))))) Nagyot esnek, csattan az izmos test rendesen! :)))
2014. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!