Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már 1 éve edzek és semmi...

Már 1 éve edzek és semmi eredmény?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is szögezzük le: nagyon hálás vagyok azért, ha elolvasod a kérdésem alábbi kiegészítő szövegét, ha pedig tudsz és válaszolsz, azt nagy mértékben méltányolom! :)


Már picivel több, mint egy éve kezdtem el komolyabban edzeni. Heti 4x járok edzőterembe, minden izmot kellőképp megedzek, jó az étkezésem (napi 250g fehérje és 200g ch simán megvan, zsír meg stb bejön magvakból), edzés után használok whey proteint és glutamint is (2 havonta), multivitamin is van...


Ahogy írtam, már egy éve edzek, de SEMMIT nem látok magamon. Oké, 58 kiló voltam, most 70, de a külsőmön ez semmit sem változtatott. Sőt, a hasamra is feljött egy szép kis felesleg, pedig reggelente fél órát futok és heti 2x van egy fél órás kardió is.


Egyszerűen nem találom a hiba forrását. Talán az okosabbak megáldanak pár tippel.


( 18F - 170cm magas )


2014. máj. 13. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:
UI: úgy érzem inkább ártott külsőmnek a testépítés, nem pedig javított azon. Ez pedig enyhén szólva sincs rendben.
2014. máj. 13. 18:08
 2/9 anonim válasza:
Kezdj el szálkásítani.
2014. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tkodit ***** válasza:

Ha túlságosan zsírosodtál, akkor sok volt a kalória. Egy 50, de még egy 70 kilós embernek sincs pl. szüksége 250 gramm fehérjére. Én sem eszek annyit, pedig jóval több kiló vagyok.


Az alkatodhoz illően kell belőni a kaját. Ha egy hónapban 2-3-4 kilónál lényegesen többet híztál, és láthatóan zsírosodtál, akkor vissza kellett volna venni a ch-t, és esetedben a fehérjét is.


Ezen kívül a napi fél óra futás+4 edzés+2 kardió simán lehet, hogy túledzéshez vezetett, ami szintén nem kedvez a fejlődésnek. Súlyokon tudtál pl. emelni?


Ezen kívül én pl. kíváncsi lennék egy előtte-utána képre.

2014. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg zsír jöhetett, de azt nem hiszem, hogy nem látszik a fejlődés plusz 12 kilóval.
2014. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyeltél rá hogy rendszeresen emeld a súlyokat?

Lehet nem ment eleg ch es nem volt energiad ellenben tul sok feherje ment,

2014. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet Marcii, de tudod, én is sok fehérjével és kevés ch-val izmosodok.:)
2014. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom te is :D

De ami mukodik egynek nem biztos mukodik másnak is. És te visszatöltesz.

2014. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az igaz, hétvégén töltök.:)
2014. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki mindent rosszul csinál, akkor is látszódnia kell egy év rendszeres edzés után, szerintem te sokat zsírosodtál és ezért látod magad úgy mintha nem fejlődtél volna.

Én azt javaslom kezdj el szálkásítani, biztos látni fogod a különbséget egy 1 évvel korábbi képhez képest.

Azért csak felszedtél 12 kilót, ha csak a fele izom akkor is feljött 5-6 kiló izom, ami már szemmel látható eredmény.

2014. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!