Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora lehetek naturálban?

Mekkora lehetek naturálban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek egy ember mekkorára tudna megnőni, simán csak Fehérje+Szinhidrát, Aminosavak, Kreatin stb-vel? Tudnátok képet is küldeni? Köszi! :)


2014. ápr. 30. 16:40
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
89%
genetika függ hogy ki meddig tud eljutni,mivel itt még senki nem érte el a maximumát így tapasztalatot nem tud írni senki,találgatni másokkal dobálózni meg nincs értelme mert az sosem biztos hogy naturál.
2014. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Martin az átmeneti böjtölés "guruja" és egy egyszerűbb modellje van a megfigyelései alapján a top naturálok között, akik 4-5%-os testzsírral versenykész állapotban vannak. Az ő egyenlete:


Testmagasság centiben - 100 = a felső testsúly határ leszálkásítva versenyre (5% férfiaknál)


Nem elfelejtendő, hogy a versenykész test víztelenített és talán szénhidráttal sem teljesen feltöltött, így 2-4 kg hozzáadható ehhez, hogy reálisabb zsírmentes tömeget kapjunk. Az adatok így megegyeznek a Casey-féle eredményekkel."


tesztoszteron.hu - A naturál genetikai potenciálod


Ha gondolod elolvasod.

2014. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát kb amit előttem írtak: szálkásan: testmagasság-100 + pár kg. Ennyi lehetsz.
2014. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Versenyformában magasság-100 kg elvileg. És ez 5%-os testzsirt jelent.

Itt a cikk képekkel amiből idéztek [link]

2014. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
dirtboy, én szerintem azért elértem 29 év edzéssel a genetikai határomat. Az más kérdés, hogy ez nem túl nagy, mert nem jó a genetikám. De amit lehetett azt elértem.:)
2014. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ennek alapján én pl 70 kg lehetnék, ha versenyeznék? Akkor... "Steroids rising..." :D

Na jó, nem, de be akarom bizonyítani ezek után, hogy ez nem így van! :)

2014. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig így van sajnos.
2014. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lénárd Lajos is versenyen kb 70 kg, pedig neki jó genetikája van, és lehet, hogy megy egy kis cucc is.
2014. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A képen szereplő személy 169 cm es 71 kg.

[link]

Ezen mi nem elég????

2014. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
71 kg... elfújja a szél... :D Inkább maradok zsíros kicsit, de nem megyek 80 alá
2014. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!