Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen szintű szálkásság és...

Ilyen szintű szálkásság és tömeg elérhető szteroidok nélkül?

2014. ápr. 21. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek a physique gyerekek is televannak, mint a nagykörút este.
2014. ápr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ezeknek a hül.e gyerekeknek rá van írva a homlokukra hogy koxolnak.
2014. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jeff az tele van. A masik ketto nem 100%. De nem is physique-esek hanem rendes testepitok.

Profi edzőik vannak akik csak naturalokat keszitenek fel.(3DMJ és ez nem olyan mint mas edzocsapat€

Nem ilyen szarazak egesz evben legtobbszor betömegelnek és ha koxosok volnának akkor nem dietaznanak fel even keresztül és nem vesztenének el egy szép nagy adag izmot a folyamat alatt. +elonen sokkal kisebbek mint videon. Meg mar eleg kassan fejlodnek.

De ettől függetlenül simán koxolhatnak, mert youtube videokbol elnek. Csak akkor a valasz elejet nem nagyon ertem.

2014. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az izomtömeg nem olyan kiemelkedő tehát az elérhető Naturalban is, de a szárazság nem...
2014. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ez a tömeg lenne zsírosabban, akkor nem lenne ez az izomtömeg. Remélem érted. Tehát ha nagyságban én kb ekkora lennék, de kb 15% zsírral, akkor pont nem lenne az izomtömegem akkora, hiszen a plusz zsírral vagyok akkora mint ezek szálkásan.
2014. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hátpóznál lehet látni az izomsűrűséget, és defíniciót,hogy nem éppen naturál lesz az emberke.

Könnyen megtudom ítélni, bár én is tévedhetek, de az esetek többségében ráérzek, hogy kox vagy natúr felkészülés van-e.

Az izomdefíniciónál is árulkodó a vízmentes , száraz tömeg, mert egy naturálnál, több víz van, és az izmok elkülönülése sem ilyen.

De erről sokat is lehetne beszélni, az szerintem biztos, hogy van bennük cucc.

2014. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a vállról lehet a legkönnyebben eldönteni. Naturálokon nem nagyon látsz szálkás golyóvállakat...


Amúgy kicsit kezdek már az ilyen gyökerek miatt kiábrándulni a sportból. Amíg mi, normális naturálok edzünk normálisan, addig benyomja az egyszerű gyökér gyerek a koxot, és máris ránk ver egy kört. De legalább csak koxszal tudják megtartani :))

2014. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tenyleg legtobbszor a váll az arulkodo. De pl az egyik sracnak mar kezdo koratol kezdve golyovalla van szoval genetika is lehet.

Es jeff-en kivul a masik kettonek eleg nagy az elmeleti tudasa is ezert merem azt gondolni hogy naturok.

De inkabb ha koxolnak akkor off szezonban szerintem.

2014. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kokszolnak.
2014. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!