Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak hogy felgyorsíts...

Mit csináljak hogy felgyorsítsam az anyagcserémet?

Figyelt kérdés

3.hete diétázok és nagyon belassult az anyagcserém úgyérzem

mielött nem kezdem volna el diétázni akkor se volt valami gyors,de most tényleg lassú.esetleg valami tipp [181cm 100kg vagyok] 4 súlyzós edzés 2 cardio



2014. ápr. 12. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 4 edzés és 2 cardio mellett lassú az anyagcseréd, megkérdezhetem, mégis milyen edzések azok??
2014. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
figyelj énis gondolkodtam hogy miért lehet ilyen,mindent normálisan betartok napi viz bevitel kaja,mondják azt h igyak zöld teát.de igyis lassú.
2014. ápr. 12. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből szűrted le ezt a következtetést, hogy lassú az anyagcseréd? Hogyan tudtad ezt otthoni körülmények között lemérni?
2014. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat nagyon konnyu. Azt helenti hogy hany kaloriat hasznalsz el egy nap. Ezt nagyon konnyu otthon lemerni mert ha nagyon keveset eszunk megis lassan fogyunk akkor lassu.

A megoldas. Szep lassan noveld a kajat amit eszel. Fogyni nem fogsz de felviszed egy olyan szintre ahonnan ujra be tudod inditani a fogyast.

2014. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vettem egy magas koffein tartalmú zsírégetőt. Nem a zsírégető hatása miatt, hanem azért, mert bedobok egy szemet, aztán fél óra múlva már rohanok is a wc-re. :D Szerintem erre értette, hogy lassú az anyagcseréje.
2014. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bél mozgása nem anyagcsere!

Az anyagcsere az a citromsav-ciklus, fehérjeszintézis, ATP szintézis, ezek anyagcsere-folyamatok, de az, hogy valakinek renyhe a bélmozgása, az csak attól van, hogy nem eszik elég rostot és rothad a belében a kaja, képtelen továbbhaladni.

2014. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!