Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyszerüen képtelen vagyok rá...

Egyszerüen képtelen vagyok rá más, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Világ életemben volt egy kis hasam és tényleg nagyon zavar volt, hogy tükörbe nézte sírtam annyira zavart. Tudok minden szabályf az edzésröl ès a tàplàlkozàsròl, de egyszerüen èn nem tudom megállni, hogy ne egyek egy pizzát vagy igyak egy cola-t... nagyon akarok a testemen változtatni de egyszerüen, ha rám egy éhség roham akkor nincs megállás... mégis más ezt hogyan csinálja ? Iszonytosan szenved és tényleg megvonja ezeket magától ès kemény edzés + kardió + helyes táplálkozás ?

2014. ápr. 10. 05:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát, pedig kérdező, jó lesz, ha összekapod magad, és rágyúrsz az önfegyelmedre, mert az élet minden területén arra lesz szükséged, ha sikeres akarsz lenni.
2014. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!