Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyszerüen képtelen vagyok rá...

Egyszerüen képtelen vagyok rá más, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Világ életemben volt egy kis hasam és tényleg nagyon zavar volt, hogy tükörbe nézte sírtam annyira zavart. Tudok minden szabályf az edzésröl ès a tàplàlkozàsròl, de egyszerüen èn nem tudom megállni, hogy ne egyek egy pizzát vagy igyak egy cola-t... nagyon akarok a testemen változtatni de egyszerüen, ha rám egy éhség roham akkor nincs megállás... mégis más ezt hogyan csinálja ? Iszonytosan szenved és tényleg megvonja ezeket magától ès kemény edzés + kardió + helyes táplálkozás ?

2014. ápr. 10. 05:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van aki tényleg szenved és keményen edz, megvon magától finom falatokat és még 50 évesen is hátulról olyan, mint egy barbi baba. Ezeket én inkább sajnálom, nem irigylem. De van, aki ilyen alkat, pl. ismerek olyat, aki végig eszi a mekiben a menüt, otthon palacsintát vacsorázik és mégis úgy néz ki, mint egy anorexiás. Én az a típus vagyok, hogy eszek mindent, de ha mellette csinálok napi 20 felülést, kis tornát, akkor már jól nézek ki, de ha nem, akkor már kerekedik a hasam. Szóval sokféle típus van. Szerintem ne vonj meg semmit magadtól, mert pont ez kerget bele abba a körkörös folyamatba, hogy egyre jobban kívánod a káros dolgokat. Ha nagyon kívánsz valamit, akkor egyél, akár edd azt egy hétig, hogy később ne kívánd meg újra. De a rendszeres mozgást, sok gyaloglást iktasd be mellé, legyen elég izomd, ami fel tudja dolgozni amit megeszel.
2014. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A colát és az olajos pizzát semmilyrn izom nem fogja feldolgozni.

Kérdező neked csak kevés az akaraterőd ehhez.A testednek nincs szüksége vacak kajára csak az agyad kívánja.Mint a sablonos kungfufilmekben mondják "meg kell tanulnod uralni az elméd."

Nem akarlak lebecsülni ez tènyleg nehéz feladat.

Vannak trükkök ilyen helyzetre.

Pl ne legyen otthon vacak kaja.

Találj valami egészséges nasit.

Rakj ki a lakásban motiváló képeket


Gondolj bele hogy mi kell neked jobban..egy fitt,szép test vagy a szr kaják? Mert egyszerre a kettő nem megy.

2014. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csaj enned kéne egy kis krómot, mert a tested el van árasztva inzulinnal és szükséged van a rengeteg cukorra.
2014. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem is PONT ma reggel amikor a halálosan unalmas tojásfehérjéket nyeltem kedvetlenül.Ki a fa.znak akarok én tetszeni?Minek szenvedek?Oké, hogy egyre kevesebb a zsír rajtam de minek csinálom?Boldog vagyok ettől az életmódtól?NEM,nem vagyok az.Azt kell mondanom, hogy sokkal boldogabb voltam amíg hájas seggű, dohányzó, édességeken élő akaratgyenge nyomorék voltam.Nem tudom megtalálni az aranyközéputat.A cigaretta is hiányzik.Ennyire pedig nem akarok görcsösen barátnőt vagy hosszú életet ami miatt megéri szenvedni.Inkább lemondok mindkettőről.De nem tudok mert kényszeresen nem merek váltani erről az "egészséges" életmódról.Ez betegséges életmód, ez beteges életmód.Az egészség kifejezéstől is felfordul a gyomrom de nincs visszaút, nem tudok váltani.
2014. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez azért van mert a szüleid születésedtől fogva vacak kaján éltettek. És ki kell mondani, függő vagy. A cukorfüggőség, szénhidrátfüggőség, valamilyen szinten (!) hasonló, mint a cigi, heroin, alkohol függőség. Hozzá van szokva a szervezeted ezekhez a vackokhoz, és egyszerűen kell.

Én is cukorfüggő voltam, ha egy hétig nem ettem édességet, vagy valami full zsíros, nagy volumenű kaját, már minden bajom volt. Tavaly augusztusban hagytam fel a cukor zabálással, és most 1,5 hónapja radikálisan lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt. Eleinte baromi szar volt, de ma már egyenesen undorodom a csokoládétól, cukros üdítőkből, fánkok, péktermékek, stb... egyszerűen kifordul a számból. És szerintem valahogy ez a normális, (évezredekkel ezelőtt sem tömték két pofára a cukrot őseink, egyszerűen nincs rá szükségünk) nem az amit az utolsó írt, hogy elfogadod magad egy hulladéknak...

2014. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Én is egy éve kezdtem bele az edzésbe és a rendes étkezésbe.Rögtön teljes szénhidrát megvonásra alapuló ketogén diétába fogtam.Ezt csináltam 6 hónapig.Kezdetben minden tünet nélkül ment és megörültem, hogy már nincsenek étkezési zavaraim.De végül kiéheztettem a testem és sokszor falási rohamok törtek rám.Átváltottam szénhidrátos diétára.Viszont belefásultam az egyhangú, fűszerek és változatos zöldségek ellenére UNALMAS,ÍZTELEN moslék kajálásba.Falási rohamaim vannak és hiányzik a cigaretta is pedig kezdek jól kinézni és soha ilyen erős nem voltam még fizikailag,150-nel guggolok,100 kilóval nyomok fekve.Mégis, irigylem apámat a lusta senkiházi életmódjáért, hiányolom a régi dagadt énem aki egy kellemes sör mellett elszívja a maga cigarettáját és ezt egy finom cukros, zsíros hamburgerrel koronázza meg egy liter kakaóval leöblítve.Tényleg egy hulladék vagyok.

2014. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy tovább lombozza az ember hangulatát, hogy amikor megáll a diéta és az ember felemeli a CH-t 4-5 g/tskg-re 2!!! napra és ettől hízik 500 grammot akkor tényleg beleszarik az egészbe.
2014. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell a világ végéig így élni utolsó.

Nyugodtan lazíts a kaján.


De azért érzed ezt mert tizenvalahány év megszokása nem tűnik el.

Én hamar kezdtem a csirkerizs kombót és egy évtizede nem untam meg.

2014. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. ápr. 10. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Így van, évtizedek óta berögzült rossz táplálkozási szokásról, 1-2 év alatt nem áll át a szervezet.

Amúgy falási rohamot is le lehet küzdeni normális: 2 fej saláta, meg 4-500g csirkemell, 1-1,5 liter vízzel lekísérve. Tuti biztos, hogy kedved nem lesz kajára nézni 3-4 óra hosszáig. :)

2014. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!