Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet ezzel a lánnyal...

Mit lehet ezzel a lánnyal kezdeni? Idegesítő!

Figyelt kérdés

Azért nem az emberek témakörbe írom, mert itt mégis csak hozzáértőbbek válaszolnak.


Van egy osztálytársnőm, 21 éves. Ehhez képest hülye mint az állat, mert:

- nyáron felszedett egy kis úszógumit, meg tokát, na ő kitalálta hogy leadja.

Én is lány vagyok, több éve edzek, odafigyelek az étrendemre, és tőlem kért tanácsot.

SZemélyre szabottan összeállítottam neki egy rendes szálkásító étrendet, segítettem neki mindenben, tanácsokat adtam, mit csináljon, mit ne, milyen tévhitek vannak, stb, átmozgató edzéstervet is ajánlottam neki!

Ehhez képest sz*rik bele az egész fáradozásomba, ugyanúgy eszi a vacak kajákat.

- napközben legtöbbször táblás csokit eszik, semmi mást.


Oké, ezek mind olyan dolgok, amire azt mondaná mindenki, "KIT ÉRDEKEL?"

Engem se. De amikor minden nap(!!) odamegy az összes tanárhoz aki épp a folyosón áll és elmondja nekik: "képzelje, 10 kilót fogytam!".

A tanárok persze bólogatnak, de igazából szerintem ők is lesz*rják. :D


És most már az osztályban, évfolyamon is mindenki tudja, hogy Ő bizony már 10 kilóval kevesebb.


Múltkor odajött hozzám és persze nem hozzám szólva, de direkt úgy, hogy halljam, mellettem 20 centire jó hangosan mondja: "Jaajde jó, már csak 55 kiló vagyok! 66-ról!"

Na akkor magamban eldörmögtem, hogy "igen. Ügyesen leadtál 11 kiló izmot, ehhez csak gratulálni."

És akkor beleugrik az arcomba, hogy "mivan-mivan-mivan?"

Mire én: inkább sóhajtottam egyet, mert ezt nem lehet agyilag bírni, és odébb álltam.


És ma is ez ment egész nap a suliban: "képzeljétek, 11 kilót fogytam!"


Hogy sorvadna el már az agya, hamár az izmaival végzett...

Komolyan, nagyon idegesítő. Nem irigykedek, hogy fogyott. Miért irigykednék? Én is le tudnék, ha akarnék, ráadásul szálkásra, mert tudom a módját. De ő... áh..


Múlt héten megkérdezte tőlem: hány kiló vaaagy?

Mondom neki nagy büszkén: 65 körül. (ebből azért látszik, hogy van rajtam bőven izom, mert régóta benne vagyok a sportban).


Elkuncogja magát: "-én soványabb vagyok nálad"

A tekintetemből le lehetett olvasni: hát igen, lehet hogy kevesebbet mutat a mérleg nálad, de hájasabb is vagy!


Hülye ez a csaj. Fiúk, nektek volt hasonló az életetekben? :D



2014. ápr. 2. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

szokott lenni ilyen,néha odajön ismerős,munkatársnő tanácsért,de én ilyeneket szoktam mondani,hogy egész nap töltött káposztát kell enni,meg gulyás levest krémessel.

így lekopik a fenébe.

aztán ha rendszeresen rájár a nyakamra és látom azt,hogy tényleg komoly az elhatározás és a tenni akarás,akkor segítek csak.

2014. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos tipikus "átlagember"... Fogyaték...
2014. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De gondolom mégiscsak te nézel ki jobban, nemdebár? Említsd meg ezt egyszer.
2014. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szergej55 ***** válasza:
Tudod, mi a megoldás? Nem kell hülyékkel foglalkozni.
2014. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Én is vacak kajákat eszek és mégis izmosodom. Az is észrevette aki nem tud róla, hogy edzek. Azok kik rizset esznek meg ügyelnek nagyon a kajára azok meg szinte semmit nem fejlődtek. Azt mondta az egyik halkan, hogy mintha "fonyad" összefele akarja, pedig sok fehérjét is iszik. Na de előtte a nagy száj meg az étrend.

Nos erről ennyit. Nem tudom ki hogy van vele, de nálam a valóság beszél. Lehet hülye a barátnőd, na meg irritál, de hogy vacak kajával is lefogyhatott az is valós lehet.

2014. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

21 éves és osztálytársnőd?


Hányszor is bukott pontosan?


Te mindent megtettél, ezek után ne foglalkozz vele, legalábbis én ezt tenném. Gondolom sokkal szebb vagy nála szóval ilyeneken ne idegesísd magad.

2014. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti,nem mindegy hogy 5kilóval csökken a testsúlya rendes étrend mellett mert leadott 5 kiló zsírt vagy 5 kilóval csökken étrend nélkül, szemét kajálástól mert akkor 5kiló izmot vesztett és szarul fog kinézni...
2014. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os, miért kell ahhoz buknia?


Főiskolás, egyetemista nem lehet? Persze ott már valóban nem osztályoknak szokták őket nevezni általában.

2014. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen igazad van. Én meg a "szemét" kajából zsírgombócokat növesztek és nem izmot. Hasam csak zsírkockák. De rohat csúnyán nézek ki szemét kajával....
2014. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ddrake:


Igen ott már nem úgy hívják őket, továbbá nem hinném hogy egyetemen ilyenekkel kérdkednek a diákok mint az említett lány.


És itt ez a mondat is: "És most már az osztályban, évfolyamon is mindenki tudja, hogy Ő bizony már 10 kilóval kevesebb."


Én azt szűröm le, hogy gimnazista de nem 100 százalék.

2014. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!