Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk, egy kevésbé sportos...

Fiúk, egy kevésbé sportos lánnyal is randiznátok? Nem dagi, csak nem olyan kerek (még) a feneke mondjuk

Figyelt kérdés

Elhívott randizni egy srác, de iszonyú jól néz ki, gyúr meg minden, helyes is, kedves is, szóval már túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. (És az, hogy jól néz ki, csak ráadás...)

Azt mondja, jól érzi magát velem.

Ha ő 10-es skálán 10-es, én mondjuk 8-as vagyok.

És ha lesz valami a randiból, akkor előbb-utóbb szex is lesz.

Sosem feszengtem, nem voltam szégyellős, de egy ilyen jó pasi mit akar tőlem???


Volt már veletek, hogy olyan szerelmesek voltatok, hogy nem érdekelt, hogy eléggé kerek-e a lány feneke, vagy elég nagy-e a melle?

(Ráadásnak még a mellem is kicsi...)


2014. jan. 2. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok nem minden a külső. (Engem például egy szép mosoly és egy odaadó személyiség nagyon megtud fogni) :)
2014. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Volt már veletek, hogy olyan szerelmesek voltatok, hogy nem érdekelt, hogy eléggé kerek-e a lány feneke, vagy elég nagy-e a melle? "


Ilyen kérdéseket csak egy felületes, buta ember tesz fel.

Nem mondom, hogy nem számít a külső, de amikor én életemben először szerelmes lettem, akkor rohadtul nem érdekelt, hogy a csaj kicsit úszógumis, rohadt alacsony, stb. Persze ez még köztetek nem szerelem, de normális ember nem a külső alapján választ párt. Jó, ha szép, de a legfontosabb, hogy szeressem, és hozzám illő legyen.

2014. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kedves fiatalasszony!

ne izguljon, ha a fiatalember randira hívta, biztos odavan kegyedért:)

kellemes estét!

2014. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mit akar a kiszemelted. Az itt kapott válaszokból nem tudhatod meg, mivel külön emberek vagyunk. Valószínűséggel sem mész semmire, mert túl kicsi a minta. A kérdés értelmetlen. Vége.
2014. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért egy tízes skálán a nyolcas nem rossz :D Egyébként egy szép arc is megfoghat valakit, vagy a személyiség.
2014. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

attól hogy ő edz és állításod szerint fullosan néz ki attól még te lehetsz az álmai nője simán.


ne kezeled magad úgy mintha esélytelen lennél nála mert ezzel a hozzá állással még a végén elrontod az egészet aztán tényleg nem lesz semmi.

2014. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

engem nem zavar, ha egy hegy lapos, ha van csúcsa:D...

viccet félretéve 10es skálán 8... :D az ám az önkritika:D

nah de tényleg viccen kívül... nekem sosem számított mennyire sportos egy csaj, ne legyen dagadt, szép arca legyen, és semmiképpen sem világosbarna a szeme... ha zöld a szeme és festettvörös a haja egy csajnak és 70kg alatt van, az nálam már tuti befutó... 55 alatt szép arccal pedig lehet akármilyen defektje... :)

2014. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

GreenTea (11-es)


Simán bejöhetsz neki, ne félj! Nálam sem elsődleges, hogy sportos legyen a csaj. Ne érts félre, csúnyákkal, kövérekkel nem kezdek, de ha 8as vagy, akkor ilyen veszély nálad nem is áll fenn. :)

2014. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát, olyan már volt velem,hogy annyira kanos voltam,hogy megcsináltam egy dagi csajt.


És egyébként nem is volt rossz.

2014. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a külső nem minden, eddig nem is volt semmi problémám (és 8-as akkor vagyok, ha ő 10-es, ezt csak viszonyítási alapnak mondtam...).

Csak kicsit megijedtem, hogy mit tudom én, hogy mit képzel a ruha alá, és (a felnőtt fejemmel... én is tudom, hogy hülyeség, meg most Ti honnan tudnátok, hogy az Ő fejében mi van...), de kellett egy kis nyugtatás, hogy ilyen van...

Mármint hogy nem lesz neki nagy csalódás, hogy nem vagyok egy Scarlett Johansson...

2014. jan. 3. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!