Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nos testépítők nagyon hangoztatják az izomcsoportok 1x megedzését egy héten. De én úgy tudom, hogy az adott izom 48 óra után már nem növekszik. Tehát egy naturál "testépítőnek" vagy egy hobbistának nem lenne jobb mindig teljes testet edzeni vagy heti 2x alsótest/felsőtest bontásba?

2014. márc. 29. 13:03
 1/3 dirtboy ***** válasza:
próbáld ki ha nem hiszed,nem gondolom hogy ha jobb lenne akkor most így 2014ben derülne ez ki hogy hoppá mégis csak jobb úgy.
2014. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TrogerJoe válasza:
Ismét egy okossal van dolgunk. :)
2014. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem okossal van dolgotok. Csak megkérdeztem és azt vártam előnnyel és hátránnyal cáfoljatok meg, de látom egyeseknek ez is nehezére esik. Első neked köszönöm a válaszodat, nyilván minden embernek más a genetikája, így tovább tart egyes embereknek regenerálódni stb.
2014. márc. 30. 06:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!