Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kaptam ajándékba: creatin...

Anonimuus8 kérdése:

Most kaptam ajándékba: creatine monohydrate mega caps 1250 Szedtem már creatint de erről a fajtáról semmit nem tudok. Mikor, Mennyit?

Figyelt kérdés
Szedek fehérjét és Bcaa-t fehérjét edzés után Bcaa-t edzés elött,utánn illetve reggel szedek. Az lenne a kérdésem hogy ehez igazitva ebből a fajta creatinból mikor és mennyit vegyek be ? Előre is köszönöm!
2014. márc. 11. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
hagyd a pi*sába a kreatint, csak a hülyék használják...erőt nem ilyen szarokból kell szerezni, az meg hogy felpuffasztod magad mint 1 szivacs semmi értelme sincs, inkább legyél kevésbé nagydarab de szálkás...Én speciel 2x próbáltam, és mind2x érdekes módon rögtön lebetegedtem. És ismerőseimnél is előfordult, kb ennyire egészséges is.
2014. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!