Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan derítsem ki, hogy...

Hogyan derítsem ki, hogy kokszol-e az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Alig egy éve kondizik,csakis felsőtestre,kajára se figyel valami nagyon.Sokszor egész délelőtt csak péksütit eszik stb.

Viszont eléggé megizmosodott,a karja az nagyon durván megnőtt,40 centi felett is lehet már,az ereje is nőtt jócskán.Sokak szerint ez csak szteroiddal érhető el.

Engem ez nem érdekelne,de sajnos az egója is óriási,elég agresszív és beképzelt.

Ezért szeretném kideríteni hogy tényleg cuccol-e.

Hogy lehetne ezt megtudni? Milyen jelekből?

18 éves ő.


2014. márc. 20. 20:41
 1/5 anonim válasza:

Vérteszt.

Ha annyira érdekel,kérdezd meg tőle,vagy menj el vele konditerembe.

2014. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is gyorsan nőttem az első 1-2 évben, én se figyeltem a kajára, nekem is megvolt a 40-41-es kar, erőben is jobban fejlődtem, mint akikkel elkezdtem, DE nem kokszal értem el, a forma sz@r volt, zsír is jött fel bőven. Nem kell egyből a legroszabbra gondolni. Rólam is terjedt ez a hír, pedig nem használtam soha semmilyen doppingszert.

Különben sem a te dolgod, az ő élete, azt csinál, amit akar. Mit tennél akkor, ha kiderülne, hogy doppingolt? Jobbnak éreznéd magad? Növekedne az egód?

2014. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mozdulj rá kicsit és ha dudorodik neki akkor b*zi

mondjuk ennek a válasznak nem sok értelme volt :D, ahogy a kérdésnek se

2014. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csakhogy ő elég szálkás,nagyon durván nőtt kevesebb mint egy év alatt.


Semmi bajom nem lenne vele általában de sajnos a személyisége eltorzult.

Iszonyatos egója van,mindenkit lenéz akinek kisebb karja van,agresszív és még sorolhatnám.

Szóval szívesen letörném az egóját kicsit.Főleg miután el kell viselnem gyakran..

2014. márc. 20. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha sokszor szénporos a ruhája, vagy a bőre, akkor koxol, tuti.kérdezd meg mennyi mászája, meg zsákolva adják-e?

mert nálunk a tüzépen is elkéne...

2014. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!