Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony vagyok érdemes elkezden...

Vékony vagyok érdemes elkezdenem gyúrni?

Figyelt kérdés
187 cm 61kg 17/F vagyok. Sokan mondták, hogy addig nem érdemes elkezdenem amíg nem hízok meg. Igazuk van? Tanácsokat/tippeket adnátok?

2014. márc. 12. 00:07
 1/4 tkodit ***** válasza:
100%

Miért, plusz zsírral miért is jobb gyúrni???? Az ilyen emberekre mostantól a kutyádat ne bízd rá, ugyanis vészesen idióták.


Olvasd el a sárga kapszulát (ingyenesen letölthető, keress így rá!), abból mindent megtudsz.

Hívószavak, amik segíthetnek: Tömegnövelő étrend, átmozgató edzés, utána osztott edzésterv, pihenés, megfelelő étrendkiegészítők, kardió.

2014. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem híznod kell hanem izmot növelned és igen ,érdemes

olvasd el A Sárga Kapszulát

[link]

2014. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindenképpen érdemes. Különben a (normális) csajoknak sem az jön be, ha hegyomlás vagy, hanem ha normális súlyú és izmos.


Ez csak Magyarországon divat, hogy gyúrás helyett ,ahogy Besenyő Pista bácsi mondta, egy "vajasra kidülledt, baromba puffadt hangár" leszel... és itt is csak az egyszerű népek körében menő ez.

2014. márc. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor hétvégén neki is vágok :)
2014. márc. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!