Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitol nincs izomlazam? Rosszul...

Mitol nincs izomlazam? Rosszul csinalom?

Figyelt kérdés
Nyaron voltam edzeni 1honapot aztan abba kellett hagynom, de akkor nagyon nagy izomlazam volt most lassan egy honapja ujrakezdtem es nincs izomlazam pedig ugyanugy csinalok mindent. Akkor most mi lehet a baj? 5x csinaltam 21 et es 1 ora utan elmult a fajdalom es a hatamba vagy a mellembe egyaltalan nem erzek izomlazat kiveve mikozben csinalom a gyakorlatot erzem, hogy faj

2014. márc. 9. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izomlz nem feltétele az izom növekedésének. Érezni kell, hogy edzettél de nem kell feltétlenül izomláznak lennie.
2014. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De nem szeretnék, non stop minden nap valahol izomlázat érezni. Nem baj, ha nincs izomlázad, a lényeg, hogy elfáradtak az izmaid, megterhelted őket.
2014. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!