Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Power protein velemeny?

Power protein velemeny?

Figyelt kérdés
az lenne a kerdesem,Hogy ha veszek egy power proteint akkor azt fogyaszthatom DIETAnal edzes utan es lefekves elott? vagy ez gyors felszivodasu feherje? vagy esetleg ilyen arkategoriaban ha valami jobbat tudna valaki?!

2014. márc. 7. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amit én tudok az sincs. Rólam tudni kell hogy ha elítéltek ha nem, én versenyfelkészülésben, és azon kívül is csak szóját, max kevertet fogyasztok. Itt megnevezném a szóját most mivel azt használom. 92%-os izolátum, ízetlen, gyógyszerészeti tisztaságú, se csilli villi doboz semmi, ugyan úgy papírzsák. Természetesen állami bevizsgált oklevéllel és 4.500,-/2kg. Azért ha szétnézünk a gyártók között hogy milyen ízesítéssal mennyi cukorral meg hány %-os at kapunk, sztem ez igencsak jó ár. :) De glutamin is jóval 10 alatt van egy kg. 20g 98% színtiszta gyógyszerészeti l-karnitin 2.000ft. és még sorolhatnám :)
2014. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
linkelnéd ezt az oldalt ahol ezeket rendelni lehet?!
2014. márc. 8. 11:53
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne akar pmben is.
2014. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tap bela ***** válasza:
Való igaz a glutamint 5.990Ft/kg- áron is meg lehet venni. A creatint is 2.990Ft/kg áron meg lehet venni.
2014. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
de hol lehet? és mennyibe különböznek a 'márkásoktól' ?
2014. márc. 8. 22:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Annyiban különböznek hogy nincs nagy márkának feltüntetve.

Privátban írhattok, ott tudok segíteni, de oldalt nem szeretnék, mivel háttérből kapom én is, és nem akarok szarba keverni senkit. De szívesen válaszolok privátban, és segítek ha tudok.

2014. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tap bela ***** válasza:
100% whey koncentrátumot (WPC80) tehát nem 60-as vagy alacsonybb kategóri, + íz + emésztőenzim 23.990Ft/6kg-os kiszerelésben. Hozzáadott szénhidrát, felesleges adalékanyagok nélkül.....
2014. márc. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!