Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek a konditermi...

Hogyan kezdjek a konditermi edzésnek?

Figyelt kérdés

Elakarok kezdeni járni edzőterembe(Debrecen)! Soha nem voltam még,szóval ez lesz az "első"! Sok haverom egy drága helyre jár én viszont egy másik helyre szeretnék menni! Mivel egyedül mennék és azt sem tudom,hogy mivel érdemes edzeni,idétlenkedni meg nem akarok ezért kérnék tőletek tanácsot!

Ha ott mikor megveszem a bérletet akkor kérhetek segítséget(persze plusz pénzért gondolom),h mire hogyan mennyit edzek?

Ti hogy csináltátok az elsőt? Leginkább vállasodni szeretnék,meg hasra-mellre gyurni! Gondoltam,h ezután kicsit később elmennék futni,hogy a láb is meglegyen!


2014. márc. 5. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy fogadj fel egy személyi edzőt, vagy olvass mielőtt edzeni mész. Pl a Sárga kapszulát.
2014. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így igaz, olvasd el a Sárga kapszulát és Mindenre edz. Neked egyébként átmozgató edzéstervre van először szükséged, de ezt megtalálod a könyvbe, amit mondtunk.
2014. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az így nem lehet hogy ide-oda akarok gyúrni. mindenre kell.

ha elsőnek mész

akkor egy teljes testes edzés tervet kell csinálnod

3-4 hétig hogy az izmaid hozzá szokjanak.

mell:Gépes tárogatás: 4x12-15

hát:tarkóra húzás: 4x12-15(figyelj oda ugyan annyi legyen mint a mellnél)

váll: oldalemelés 4x12-15 (szabályosan csináld!)

bicepsz: francia rúddal végzett: 4x10-12

tricepsz: csigán végzett letolás egyenes rúddal 4x10-12 (ugyan annyi legyen mint a bicepsznél!)

comb: combfeszítő gép: 4x15

vádli: álló vádli 4x15

alsó csigán végzett állig húzás 4x15

hasprés 4x15-20

azt ajánlom hogy 15 öket csinálj ahova 12-15 van írva de az utolsó sorozatodnál emelj egy picit a súlyon és nem baj hogy ha 12 vagy épp csak 14 megy:)

bicepsznél kilehet cserélni a gyakorlatot ha akarod egykezes álló bicepszre(beforgatásos)

tricepsznél letolás helyett lehet kötéllel széthúzás csigán

3-4 hétig csináld az egész testes edzést.

aztán osztott edzés terv:)

de kérdezd ki ismerőseidet barátaidat kondiból szimpatikus embereket.

2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!