Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit tennének a helyemben?

Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Sehogy nem akarnak feljönni a kilók, egyszerűen nem tudok elegendő szénhidrátot bevinni..már azon gondolkodok, hogy jumbot kellene vennem, pedig tudom hogy pénzkidobás lenne..a fehérjéhez viszont nem ajánlott gyors ch-t tenni edzéseken kívül szóval teljesen tanácstalan vagyok.

2014. márc. 2. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Enni enni enni és enni, minőségi tápanyagokból összeállított grammra pontos tömegnövelő étrend, heti súlyellenőrzés megakadás esetén ch növelés.
2014. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Miért nem tudsz CH-t bevinni?

Fizikailag nem bírod? Erőltesd bakker. Annyit csak nem eszel, hogy már hányingered van.

2014. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fontos a kaja. Valóban. De sok ember, aki panaszkodik nálunk ,hogy nem fejlődik, ugyanígy elkezdi nézegetni "grammra pontosan" a kajáját. Aztán meg azt látom, hogy a gyakorlatok végrehajtása, meg amúgy az egész edzés hajítófát sem ér. Ha nem inged, ne vedd magadra, lévén h nem ismerhetlek. De én, és még jó pár ismerősöm úgy értünk el szép eredményeket, hogy még csak külön étrendünk sem volt, tápkiegre meg egy garasunk se. Egyszerűen sokkal éhesebbek voltunk a kemény edzések utáni napokon, mint általában. Azt nem vitatom, hogy professzionális szinten így nem lehet csinálni,mert ott már a "finomhangoláson", apróságokon múlik a dolog, mint ahogyan jópár versenynél a másodperc tört része is számít. De nem egy kezdőnél, aki "csak" jobban akar kinézni.
2014. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erőltetni a tápanyagbevitelt? A szervezet szerencsére jobban tudja, hogy mire van szükségünk. Kivéve persze, ha az érzékek kielégítése vette át az evés kontrollját, és pl. valaki zabálja az édességeket. De amúgy bármit is erőltetni az evésben, nagy marhaság.
2014. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen-igen egyetértek mindenkivel. :) Amúgy van instant oats /insant zab ami jó minőségű olcsó ch. De mégse cukor. :)
2014. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

"A szervezet jobban tudja, mire van szükségünk"

Tehát azok az emberek, akik kórosan el vannak hízva, mert a érezték, még enniük kell, mert a szervezetük este 10-kor azt mondta, "edd még meg ezt a csokit", azok jól tették, amit tettek?

Erőltetés alatt nem azt értem, hogy tömje magát hányásig. Aki tömeget növel, annak nem feltétlenül elég annyi kaja, amennyi jól esik.

2014. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

#4!

Bocs, nem olvastam rendesen végig, amit írtál. Leírtad ugyanazt az édességről, amit én is gondolom.

Továbbra is tartom, hogy tömegnövelésnél van, akinek többet kell ennie, mint kíván, hogy fejlődhessen.

Erőltetés alatt nem erőszakolást értem. Csak egyen kicsit többet, mint amennyit kíván.

Várjuk már meg a kérdező válaszát arra, hogy, miért nem tud elég CH-t bevinni...

2014. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet az ok. Nagyon könnyű vagyok (50 kg) és hozzá 165 cm, egyszerűen nem megy be több. Tegnap is már majdhogynem hányásig ettem magam.
2014. márc. 3. 18:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Na de mindegy, megpróbálom hozzászoktatni a gyomrom ehhez a sok kajához, úgy néz ki másképp nem fog menni
2014. márc. 3. 18:26
 10/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Marad a dúsítás. Kis térfogat, sok kalória. Egy gond van.

Ez vagy cukrot jelent vagy zsírt. A cukor gondolom szerinted is felejtős. Próbáld egy kicsit megtolni a telítetlen zsírbevitelt.

2014. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!