Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom megállapítani?

Xvale kérdése:

Hogyan tudom megállapítani?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megállapítani,hogy mennyit tudok kinyomni maximum? Már mint van pl a fekvenyomás,amit 2x15kg-al csinálok,akkor mennyi a maximum súly,amennyit kitudnák nyomni? Vagy mennyit tegyek rá még maximum?

2014. febr. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neked hivatalosan annyi a maximum..


Nyilvá rá kell próbálni, hogy tudod-e emelni a súlyt. Máshogy nem fogod megtudni, legfeljebb sejtheted.

2014. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy én vagyok hülye, de nem nagyon értem a kérdést.

Hát úgy tudod megállapítani, hogy addig pakolod felfelé a súlyokat, ameddig még kimegy. De erre nem jösz rá magadtól, vagy én értelmezem rosszul a kérdést?

2014. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mrlacko ***** válasza:
1 ismétléses maximumot elég veszélyes próbálgatni, könnyen sérülhetsz! Elég jó közelítést ad, a 8 ismétléses maxot megszorzod 1,20-al vagy 1,25-el. Pl. 60 kilóval éppen hogy tudsz 8-at fekve nyomni, akkor 72-75 körül lehet a maxod.
2014. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérj meg valakit a konditerembe hogy segítsen. Felpakoljátok, aztán kiderül mennyi a maxod. Sérülni nem fogsz, mert ott áll feletted a másik,hogyha rád szakadna, leszedje.
2014. márc. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!