Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gondolkodom egy spyBike...

Gondolkodom egy spyBike beszerzésén. Azt írják, hogy "Csak 1 1/8 collos Ahead villanyakba szerelhető be. ". Hogyan tudom megállapítani, hogy az én kerékpáromon ilyen villanyak található e?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 21. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Linkelj képet a bicód villanyakáról.
2014. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Felőlem azt veszed amelyiket akarod.

De a SpyLamp sokkal jobb. Tovább bírja az aksi, sokkal pontosabb és jobb a szoftvere is.

Ezt a másfél-két hetet viccnek szánták? Ha be van kapcsolva, akkor biztonságosan kb 48 órát bír ki 72 óra után már nem lesz jó kb semmire. Persze ha egy nap csak pár órát van bekapcsolva, akkor talán kibír egy hetet.

Tapasztalatból írom.

2014. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég ha képet küldesz a bicikliről és megmondjuk..
2014. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]

Az a legfőbb gondom vele, hogy egy régi vázra lett ráépítve az egész. Jobb lett volna egy újat venni, de képtelen vagyok megválni ettől a váztól :D

2014. febr. 22. 12:53
 5/14 A kérdező kommentje:

Megnézem a SpyLamp-et is, de az nem tetszik benne, hogy ha a tolvaj felismeri, akkor csak fogja, és eldobja, és ennyi.


Egyébként a 40k-t soknak találom, gyakorlatilag ennyiről van szó: [link] , ami szerintem talán még 20-ból is kijön, ha nem RPI van hozzá, hanem valami nagyon olcsó modell, esetleg nyákra van égetve. Na ez mondjuk magánvélemény.

2014. febr. 22. 13:01
 6/14 anonim ***** válasza:

F@@sz@, a képen minden látszik, csak a lényeg nem.

Egy ilyen képet linkel:

[link]

2014. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A-heados az már biztos. Szerintem 1 1/8-ad lesz.
2014. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
tuti hogy nyolcatos
2014. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

02-22 13:01

A tolvaj felismeri??? A tolvajok még olvasni sem tudnak általában. Volt aki 3x lopta el ugyanazt a biciklit. :) Pedig nem volt átfestve vagy ilyesmi.

Én azt tudom, hogy a spybike sokkal megbízhatatlanabb. A múltkor is azért kellett egy akciót felfüggeszteni, mert "bekakilt". Ha majd fejlesztik jó lesz az is. De most még bizonytalan, hogy mi lesz ezekkel, mert az angol srác aki ezt gyártotta abbahagyta.

2014. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 Szóval szerinted a spyLamp sokkal jobb megoldás?
2014. márc. 14. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!