Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bioteches fehérjét vettem és...

Bioteches fehérjét vettem és 1 csomagot ittam (28g) ez volt a legelső adagom.19:45-kor vettem be előtte edzettem. Este nem tudtam aludni 5:30-kor tudtam elaludni 12:30-ig. Mindig nagyon gyorsan vert a szívem és erre felébrettem. L?

Figyelt kérdés
Ez valami mellékhatás lehetett?
2014. febr. 22. 17:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
a végére az l-t azért írtam mert nem engedte feltenni a kérdést.
2014. febr. 22. 17:36
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem kávét ittál helyette?
2014. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Megmondom a frankót én nem foglalkoztam ilyenekkel, én inkább természetes módon viszem be a fehérjéket mivel nekem van tömegem, de ezek jól feltudják pörgetni az embert nem véletlen hogy nem bírtál aludni.

Úgy tudom hogy edzés előtt 1-2 órával kell elfogyasztani a cuccot, haverom így csinálja és így megy el edzeni.

Én fogyás miatt eddzek nekem nincs szükségem tömegnövelő cuccokra, de úgy tudom hogy ezekkel az étrend kiegészítőkkel célszerű vigyázni.

Próbálj utána nézni több oldalon ennek, és lehetőleg délelőtt vagy kora délután igyad meg vagy valami.

De legjobb ha az eladó tanácsát is kikéred ebbe.

2014. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

250 ml vízzel ittam ennyit írt a csomagolás.

nem kávét ittam.

2014. febr. 22. 17:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Az nem fehérje volt, ha nem tudtál tőle aludni. A tejsavófehérje sima kaja, ráadásul nagyon gyors felszívódású, szóval úgy 8-ra már meg is emésztetted. Esetleg az, hogy este edzettél, és ha még azt is most kezdted, akkor lehet valami összefüggés, de akkor is inkább semmi. ( A második válaszoló nem biztos, hogy releváns dolgokat írt, inkább ijesztgetésnek tűnik)
2014. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nitro pure whey goldot vettem.

Ez fehérje.

2014. febr. 22. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor legfeljebb izgultál, hogy lesz-e valami mellékhatása, egy ilyen tápkiegnek, és elhitetted magaddal, hogy lesz.

Amúgy meg azt nem értem, hogyha nem tudod, hogy mit eszel, azért érdemes előtte ilyen dolgoknak utánanézni.

2014. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
utána néztem és mindenki azt írta,hogy ez csak tápkieg. semmi bajod sem lesz tőle...
2014. febr. 22. 18:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem te is beláthatod, hogy másban kell keresned a probléma forrását.
2014. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

de eddig semmilyen efféle problémám nem volt.

Csak miután megittam a fehérjét azután volt ez a probléma.

2014. febr. 22. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!