Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szemes szteroid kúránál (...

Szemes szteroid kúránál ( metha ) hétvégenként tartsunk vele szünetet? Ki mit tud? Aki tolt ilyen kúrát, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Szemes metha kúránál megosztó véleményeket kaptam. Van aki azt ajánlotta, hogy hétvégén mivel ugy sem edzem és pihi van, akkor pihentessema sztero tabletta szedését is, valaki meg azt mondja, hogy az nem túl jó megoldás, mert nagyon odavághat a hormonrendszernek.

Kinek mi a tapasztalata? Ti mit ajánlottok?


2014. febr. 22. 00:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az oldalon és a hozzászólók közül egeszseg.szepseg tudna mit mesélni a cuccozásról. De a képfeltöltős kérdésnél a képei elárulják. Ha már kérdezel akkor el is fogadhatnád egy hozzáértő tanácsát. Ha meg annyi mindenkinek bevált akkor miért nem tőlük kérdezel?...
2014. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
én nem láttam a képfeltöltős képeit, de akkor mostmár linkeljétek be, had tudjam miről van szó.
2014. febr. 22. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!