Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szemes szteroid kúránál (...

Szemes szteroid kúránál ( metha ) hétvégenként tartsunk vele szünetet? Ki mit tud? Aki tolt ilyen kúrát, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Szemes metha kúránál megosztó véleményeket kaptam. Van aki azt ajánlotta, hogy hétvégén mivel ugy sem edzem és pihi van, akkor pihentessema sztero tabletta szedését is, valaki meg azt mondja, hogy az nem túl jó megoldás, mert nagyon odavághat a hormonrendszernek.

Kinek mi a tapasztalata? Ti mit ajánlottok?


2014. febr. 22. 00:03
1 2
 1/12 Valter6672 ***** válasza:
Tapasztalat? Józan paraszti ésszel meglehet válaszolni, ha egy nagyon kicsit is a témába vagy, de mint látjuk, te nem vagy benne, szóval hagyj fel ezzel inkább. Elég nagy tudatlanság van még a fejedbe szerintem. Menny fel a proteinbuilderre, válaszd ki a "metát" és el 30 oldalnyi kérdést a cucc alatt, talán akkor egy picit megvilágosodik az agyad. Sok szerencsét.
2014. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak szemes methánál teljesen mindegy hogy tartasz szünetet vagy sem, mert ha lesz egy kis eredmény, azt úgyis csak a kúra befejezése után 1 hétig élvezheted. Én azt ajánlom hogy gondolt át még egyszer kétszer ezt a cuccozást, és majd ha elhatároztad magad, és elég tökös leszel az egészhez, akkor vágj bele normálisan. Bár én szívem szerint arról is lebeszélnélek.
2014. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mit kinlodsz iylen olcso tablettakal.kiszeded a dobozt aztan elmegy a tabletta ahtasa es a feljott 2-3 kilot eg az egybe kipisilod..mert az csak VIZ nem IZOM!
2014. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jártam a proteinbuilder oldalon elég sokat, és ott írták azt, hogy fölösleges szüneteltetni, mert fölösleges megterhelést tennék a hormonháztartásomnak.

Akitől vettem, ő pedig azt ajánlotta, hogy hétvégén pihentessem, akkor ugysem edzek és legalább tisztul a szervezetem és elkerülöm a hozzászokást és így jobban fog reagálni rá az egész szervezetem.

Szóval most mindkettőre mondtak 1 érvet, és nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb.

Szóval ti mit mondtok? Melyik lenne a jobb?

2014. febr. 22. 12:09
 5/12 Valter6672 ***** válasza:
NEM kell szüneteltetni...szerinted mennyire örülne neki a hormonrendszered, ha össze vissza ingadozna? Kíváncsi lennék én erre a kúrára...levezetést meg se merem kérdezni.
2014. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
leveztésnek 60 szem zita menne.
2014. febr. 22. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Te most komolyan ekkora orbitál barom vagy?


Ha ez a kérdés felmerült benned, az egy intő jel, hogy ne cuccolj.


szerintem tarts szünetet :D hol érdekel engem, hogy mivel b4szod el az egészségedet? szerinted érdekel itt valakit? nem nekünk fog ciszta nőni a májunkba, vesénkbe.

2014. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1 kúrától biztos az fog nőlni...igazad van, ülj le fiam 1-es.
2014. febr. 22. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Matha kura naturba, raadasul szemessel levezetni....60 szem zita....Pozitiv eredmenyt is varsz? :D ne haragudj altalaban nem szoktam ilyen teren kinevetni senkit de ez nem kura...ez vicc. Veszelyes vicc. Alapbol minek cuccozol ha nem ertesz hozza, foleg hogy meg felsz is, mert ha nem igy lenne akkor nem nevettetned kimagad a zitaddal... Inkabb adok szamlaszamot es ennek a hulyesegnek utald el az arat nekem. En jol jarok te meg eredmeny teren ugyan ott vagy...
2014. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Errefelé rengetegen toltak már ilyen hasonló szemes kúrákat, és nekik is maradt meg valami. Nem a kisújjamból szoptam ki ezt én sem, és sokat olvastam utána, rengetegen csinálják így. Első kúrám, csak kipróbálásként csinálnám, már engem is érdekelne mit hozna, 1 kúrától nem fog az életem kárba menni. Ugyis a saját tapasztalataiban bizik az ember és azokból tanul. Tudom, hogy 1 szuris kombinálva lenne az igazi, de ott még nem tartok, valahol pedig el kell kezdeni.. :)
2014. febr. 22. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!