Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Winstrol-t honnan tudom...

Winstrol-t honnan tudom melyik hamisított és melyik a jó?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak puszta kíváncsiságból hány év natural edzés van mögötted hogy Winstrol-t kell használj?
2014. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3év tiszta edzés, ki akarok próbálni egy winstrol kúrát, csak sok a kamu .. miből lehet meg állapítani hogy az "jó"?
2014. febr. 17. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon tapasztaltnak kell lenni hogy rá tudj jönni. HA rá tudsz egyáltalán. De úgy nagyjából sehonan. ez nekem is idő volt mire kialakult a megfelelő és biztos kapcsolat, ahonnan nem azt mondom hogy eredeti a cucc, de tökéletesen működik. :)
2014. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
NINCS eredeti. A 3 év pedig lófütyi, majd ha 13 lesz, esetleg elmondhatsz valamit.
2014. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eredeti van, csak ahhoz egy hobbigyúrós nem fog hozzájutni. Élsport szinten nagyobb a valószínüsége, hogy eredetit kap. Másrészt sehonnan, ha hat, akkor van benne valami hatóanyag, de az nem azt jelenti hogy eredeti, csak jó másolatot fogtál ki. Ha van egy laborod akkor már egyszerübben megy a dolog:)
2014. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!