Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Winstrol, propionate kúra?...

Winstrol, propionate kúra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szedtem már anabolikus szteroidot...azaz Winstrol-t! Most arra gondoltam, hogy propionate-val alakítanék ki egy Winstrol+propi kombót! Étrend: Rendben! Táplálékkiegészítők: Rendben!

Vitaminok mennek, tesztoszteronfokozó,májvédő szintén!

A szeretném kérdez, hogy aki alkalmazta már ezt a kombinációt, vagy hasonlót, ő hogyan szedte? 6-8 hetes kúrát tervezek! Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jan. 9. 13:22
 1/4 clint ***** válasza:
37%

izmot nem sokat fog hozni. Ez inkább szélkásitó kúra.Legalábbis, ha eredeti cuccok lennének.

A winstrol kamu. És amikor szedted akkor is az volt, nem stanazolt tartalmaz, már nagyon sok éve nincs winstrol gyártás alatt.

Mindemellett, tesztófokozó minek? A propionát az mi?

Amellé legális fokozó fölös... HAgyd meg kúra utánra.


A szedése miatt mindennap fájni fog a segged és a combod.

A winit egyik nap másik nap a propit szúród. Mivel a propi (ha azt tartalmaz) brutál módon begyullad s fáj, nem hinnm, hogy ugyanoda szúrod majd.

mindemelett nem ajánlom, mert ki tudja mi van benne.

2014. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eredetit hol lehet venni?
2014. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A winstrol tudom, hogy inkább szálkásító kúra. Egyébként ez nem erős...de lehet igazad van, és nem azt tartalmaz már mint régen. De szerinted, melyik az , amelyik gyenge..nem kell hogy sokat hozzon, elég egy kis szálkásítás is...de eredeti...esetleg az Omna?!
2014. jan. 9. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Na akkor kapsz tolem is:Deloszor is ez egy loszar kura kb nagy kalap szart hozna beleertve aztis h mit kapsz.teszto fokozo kura alatt?ekkora baromsagot meg eleteme nem hallottam.omna?szerinted az omna egy gyenge cucc?nem az.persze nem is olyan durva.az mna egy iszonyat jo cucc.szalkasitani meg nem a kiba.zot kox fog hanem az etrend.alapjaraton az omna egy puffaszto cucc inenne is volt regen az elnevezes.omna feju:Dde ha olyan a kajad omnaval is vegigtolsz egy versenydietat
2014. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!