Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után hány gramm fehérjét...

Borzos Kutya kérdése:

Edzés után hány gramm fehérjét vigyek be? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

-Mi az a mennyiség ami nem ürül ki?

-Mitől függ? Az edzés intenzitásától?

-Scitec vagy BioTech USA a jobb?

-Milyen anyagok kellenek még? Eléggé el vagyok hízva110kg vagyok, hogyan tudok párhuzamosan fogyni zsírtömegből hogy ne menjen az izomtömeg rovására?


2014. jan. 27. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Edzés után neked 55g fehérje kéne a turmixba.

Ahhoz, hogy ne veszíts sok izmot, fehérjedús étkezés kell, kevés ch-val és zsírral. Mellé heti 4* 50perc aerob edzés.

2014. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy ne veszíts izmot nem szabad elvonni a tápanyagokat a szervezetedtől és stimulálni kell az izmokat.


Az izomzat megtartásához kell: valamennyi (nem olyan sok) fehérje, kell energia, és kell izomstimuláció.


Fogyáshoz: alacsony inzulinszint kell.


Ezeket együtt alkalmazva alacsony ch bevitelű (fogyós) és magasabb zsír+fehérje arányú étrendet kapsz. Így fogyhatsz nagy kalóriacsökkentés nélkül is, így nincs ok az izomvesztésre.


Elvben.


Scitec, biotech egyik sem jó, hogy melyik a jobb? Ez valami demokráciás propaganda a választások előtt, hogy 2 rossz közül ki kell választani a jobbat (kevésbé rosszat) ?


Veszel tojásfehérje port, és azt iszod edzés után, nem kell választani a scitec sza.rjai vagy a biotech mocskai közül, mindig van c) választás (3. tápszer gyártó :D. nem, vicceltem csak)

2014. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A Scitec-nek meg a biotechnek is vannak jó kiegészítői, ez nem márka, hanem termékfüggő.

Persze vannak más gyártók is, azoknak is lehetnek jó termékei.

Vitamin mindenképpen, esetleg még egy kis BCAA vagy Glutamin hasznos lehet pluszba.

De az ilyen tojásfehérjeport meg vaterán kapható szarokat felejtsd el. :)

2014. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tojásfehérjeport miért felejtse el?


Kevés benne az aszpartám vagy a cukor? Vagy az aroma, vagy valami más élelmiszeripari elengedhetetlen mocsok szemét nincsen benne, és akkor már nem is jó, ugye?


A tojás, az olyan régimódi ócska kaja manapság, nincs bugyirózsaszíne, nem világít a sötétben, semmi mű nincs benne.. most hogy ezeket így leírtam, már én sem ajánlom. Túl természetes!

2014. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A tojásfehérjével semmi bajom, az jó.

De ha már inni akarod a tápanyagot legalább oldódjon könnyen, ne kelljen 20 percig szarozni vele mire feloldódik, legyen jó íze különben kínszenvedés lesz minden egyes alkalommal mikor meg kell inni.

Ezenkívül lassabban is szívódik fel mint egy tejsavó koncentrátum, pedig pont ez lenne a lényege.

2014. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még egyszer írom: egy sima tojásfehérje az TISZTA. Nem olyan mint az instant nyuszis kakaó, de legalább TISZTA.


Tejsavó biztos gyorsabban szívódik fel. Csak éppen tej. Egy tehén állat gennyes tejének tejsavó fehérjéi. Van ahol ez elég, fehérje-fehérje jó lesz, de azért.. szerintem lassan el lehetne kezdeni előnyben részesíteni a tojás és a marha hús proteineket a tejesek helyett.

2014. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egy tehén állat gennyes tejének tejsavó fehérjéi."

Miért szerinted a tojás honnan van? A csirke seggéből.

Szerinted, de mégis ki vagy te? Biológus kutató?

Ha az lennél tudnád hogy a két fehérje ugyanaz, a feldolgozásban van a különbség, ami miatt az egyik jobb lehet mint a másik.

2014. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem. A tojás egyenértékű a hússal, állat lesz belőle, amit a húsevő (te) mindig is lepredált.


A tej és a fehérjéi viszont más minőségűek mint a hús, a tej mindig is táplálék volt, így felnőtt húsevőnek.. nem ajánlott fogyasztásra, és ez a tejsavó fehérjékre is igaz.


Tehát komoly eltérés van. Kutató biológus? Nem kell nagyokat mondani, amíg nagyon alap, logikus dolgokat sem értünk.. addig nem kell belekeverni jól hangzó tudományokat, mert azok csak tovább bonyolítják a dolgokat. Először látásmódunk legyen, értsük meg az egyszerűbb alapokat :)

Ehhez nem kell kutató biológusnak lenni, egy ilyen szakembernél az a baj, hogy már összefüggéseket nem fog látni, csak a saját kis területét képes átlátni, megérteni. Én nem vagyok ilyen.

2014. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"...a tej mindig is táplálék volt, így felnőtt húsevőnek.. nem ajánlott fogyasztásra, és ez a tejsavó fehérjékre is igaz."


Igazad van, a táplálék nem ajánlott felnőtt húsevőnek...


Nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek, mindenesetre vitatkozni nem fogok, a kérdező majd annak hisz akinek szeretne, te is maradj meg a véleményednél, és én is így fogok tenni. :)

További szép napot! :)

2014. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kicsit elmosolyodtam rajtatok. :) Köszi a válaszokat, sokat segítettetek! Még egy kérdés! A tojásban kb. mennyi fehérja van? Gondolom ez függ pár dologtól. Pl.: méret, az állat takarmányozása, minősége.
2014. jan. 27. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!