Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek így elérem a hatást?

Szerintetek így elérem a hatást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl vastag srác, pár kiló bőven elférne de vékonynak sem mondanám magamat.

Elszeretnék kezdeni edzeni, olyan faluban élek ahol nincs lehetőség konditerembe járni. Nem akarok "nagy lenni" csupán hogy formás legyen a testem és kockás a hasam.

Arra gondoltam hogy fekvőtámaszozom, felülésezem,húzódzkodom és gugolok. Szerintetek ezzel elérem a célt? Valamint érdemes lenne eljárni mellette futni?



2014. jan. 22. 19:53
 1/1 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a futás nem igazán tesz jót, ha izmot akarsz felszedni közben. Nem tudom mi az étrended, de azzal kezd (fehérje+szénhidrát). Otthonra meg nem árt egy-két súlyzó és egy húzódzkodó, csináld a fegyencet, de majd a szakik úgyis kifejtik :) sok sikert.
2014. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!