Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő még a kívánt...

Mennyi idő még a kívánt hatást érem el? És mivel?

Figyelt kérdés
Alapvetően karcsú lány vagyok vékony lábaim vannak, feszes hasam de mégsem érzem magam tökéletesen a bőrömben! Sokan irigykednek rám, hogy szép alakom van stb.. de szerintem alakítanom kéne rajta! Kockás hasat szeretnék, kerekebb feneket és izmosabb lábakat! De nem szeretnék kondiba járni mert félek hogy kinevetnek ha valamit nem jól csinálok! Itthon szeretném formálni a testem csak nem tudom hogyan tudnám és mennyi idő még látszik is ebből valami! Aki tudja legyen kedves segíteni! :) Előre is köszönöm!
2013. nov. 12. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre már válaszoltam nemrég? Nem tetszett a válasz? Pedig normálisan leírtam.
2013. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is nem kell félned, senki sem fog kinevetni, ha valamit nem jól csinálsz. Senki se profiként kezdte, én 6 éve csinálom már, de még mindig nem tökéletes. Először is nézelődj interneten, én a body.builder.hu -t ajánlom, mindent információt megtalálsz kezdve a helyes edzéstechnikától a táplálkozásig. Ha valami nem megy a teremben nyugodtan menny oda egy haladóbb taghoz, biztos szívesen segítenek.


A céljaidhoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy a kockás has eléréséhez diétán keresztül vezet az út (hiába izmos a hasad, ha eltakarja a zsír). Lábra/fenékre kitörés a legjobb, otthon is egyszerűen tudod csinálni.


Én amondó vagyok inkább járj el terembe, az otthoni edzés csak alapozásnak jó, de eredményt ne várj tőle.

Kicsit felületes lett a válaszom, oldalakat tudnék írni, ha van kérdésed írj nyugodtan, szívesen felelek.

2013. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi Montez de úgy emlékeztem a másikat leszedtem és megnéztem és valóban nekem csak ez az 1 kérdés van fenn! De köszönöm szépen a válaszod! A másik válaszolónak is nagyon köszönöm a válaszát! :) annyi amit hozzá tudnék szólni hogy az én hasamon nincs zsír éppen ezért gondoltam azt hátha így gyorsabban lesz kockás hasam :D :$
2013. nov. 13. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Oks, szóval menj le nyugodtan terembe, a súlyzós edzés jó étrenddel szép formát hoz majd.
2013. nov. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!