Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a hason lévő olyan jó 1-1,5 centis zsírrétegtől?

Figyelt kérdés

Nos, hát kezdem az elején..

2 éve még nagyon kövér voltam, ezért eldöntöttem hogy ennek véget vetek. Futottam sokat, és csak keveset ettem. Meghozta hasznát, sikerült is lefogynom.

Azonban valahogy hozzászoktam hogy csak keveset eszek, és már-már átalakult a testem sovánnyá, anélkül hogy észrevettem volna.. Nem igazán néztem már..

És már úgy szóltak rám, hogy kezdjek el edzeni, vagy csináljak valamit magammal mert elfúj a szél.

15 hete edzek már keményen.. Viszont hogy legyen is eredménye újra elkezdtem normálisan, sokat étkezni.

15 hét alatt már lényeges változásokon mentem át, és látszatban is tetszik.

Viszont a sok étkezés miatt a hasamon megint zsír alakult ki, ami azért látszik.

Hogy lehetne ettől valahogy megszabadulni úgy, hogy tudjak ugyanúgy enni, hogy nőjön az izom?

Ha lenne a futáson kívül valami más megoldás örülnék, mert utálok futni :D


2014. jan. 21. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Pedig a futás a legjobb erre..:D am meg egyél több zöldséget meg gyümölcsöt és kevesebb szénhidrátot.:) Am most énis le akarok adni egy olyan 3-4 kg (156 cm és 46 kg 13/L) és elkezdtem futni napi 10km-tert. Az érdekelne h te mennyi idő alatt adtad le a fölösleget?:)
2014. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak a futás jó rá...

Egyébként meg nem csak egyszerűen sokat, vagy keveset kell enni, hanem jól. Izomépítéshez izomépítő edzés kell, a futás nem ilyen. És nem mellesleg tömegnövelő étrend.


Zsírleadáshoz szálkásító étrend kell, és aerob edzés az izomépítő mellett, amire jó lehet a futás is, de mivel ez sokaknál már kardió tartományban van, így nem a legmegfelelőbb. És akkor még nem szóltam arról, hogy a futást sokan megsínylik valamelyest.


Te is láthatod, hogy egyszerre effektív zsírleadás és izomépítés nem megy.

2014. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!