Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lehetséges, hogy én 3,5-4...

Az lehetséges, hogy én 3,5-4 g x tskg ch-tól szálkásodjak?

Figyelt kérdés
tömegelésnél 5 x tskg ch-t ettem, de attól sem nagyon fejlődtem (85 körül ingadoztam hónapokig), viszont most 2 hete diétázom, levettem az adagot 4 x tskg ch-ra, és heti 60 deka körül tudtam leadni. Ez maradhat így a diéta végéig, vagy később csökkentenem kell?
2014. jan. 19. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nagyon gyors az anyagcseréd, akkor elképzelhető. Hogy maradhat-e, az meg azon múlik, meddig fogysz ilyen bevitel mellett. Ha megáll a fogyás, értelemszerűen csökkented az adagot. (néha visszanyomhatod egy-két napra, hogy felpörgesd a szervezeted.)
2014. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most 3g/tkgn vagyok, és 0,8 kg ment le a héten.
2014. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Frontosa ***** válasza:

Nincs két ugyanolyan ember, mindenki másképp reagál azonos mennyiségű tápanyagbevitelre és persze az aktuális fizikai állapot is meghatározó lehet.

Én most 9 hónap kihagyás után (sajnos volt egy mellkasi műtétem) kezdtem újra tömegelni, már 3.5 gramm ch-n és 2 gramm fehérjén vagyok.

5 gramm ch-n kezdtem, de erősen zsírosodtam, úgy néz ki (biztos a kihagyás miatt) 3.5 gramm működik nálam jelenleg.

Üdv,

2014. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!