Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van kedve valakinek képet...

Van kedve valakinek képet küldeni, hogy mit ért el, mennyi idő alatt, milyen edzéssel, esetleg mit evett? (motivációs célból)

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 22:04
 1/4 Valter6672 ***** válasza:

10 hónap alatt, viszonylag változatos (néha jó, néha szar kajával) feljött majdnem 10 kiló. Csirkemell-rizs + zöldségek, mellette ment fehérje edzések után + vitamin minden nap. Nem sok olyan edzés volt, ahol nem öltem meg az adott izomcsoportot. A kajálásomon még sok javítanivaló van(inkább mennyiségbe), de nem adjuk fel :)


[link]

2014. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Grat, már ez is szép eredmény, legalábbis én örülnék egy ilyen testnek.
2014. jan. 12. 01:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Heti hány edzést tolsz?
2014. jan. 12. 01:54
 4/4 Valter6672 ***** válasza:
Amikor még otthon voltam, akkor heti 3, max 4 ment. Amióta leköltöztem városra (2 hónapja) heti 5x járok, de jobban szét vannak osztva az izomcsoportok. Hát igen, ahhoz képest ahogy kinéztem az elején, elmondhatom, hogy megérte a "szenvedést" :)
2014. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!