Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb.2 hét múlva lesz alkalmaság...

Kb.2 hét múlva lesz alkalmasági felvételi egy közép suliba a rendészetzire 5 napja vették le a gipszem és már anyira nem fáj. Edzés tervet valaki? Többi lent részletes leirás?

Figyelt kérdés
Az alkalmaságin 30 másod perc alatt 32 fekvőt ás felülést kell csinalni meg az inga futást. Egy nagyon jó edzés tervet összetudnátok állitani? 160 cm és 44 kg vagyok és lány, olyan edzés terv kéne ami nagyon jól erősit mert ebbe a 3 hétbe nagyon legyöngüldtem, összetudtok állítani?
2014. jan. 11. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mennyi megy? 2 hét alatt ne várj csodát.
2014. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 5 fekvőnél ki fuladok meg fájdul a kezem :( de irj valmi
2014. jan. 11. 14:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami nagyon jo edzes kene egesznapok ra beoszva vaaki irjon nekem kerlek :)
2014. jan. 11. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomj le tisztességesen 30 másodpercen belül annyi fekvőtámaszt amennyit tudsz. Ha belekötnek, akkor meg tedd hozzá, hogy most volt eltörve a "kezed?".
2014. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat lehet hogy igazad van nagyon koszonok mindent :)
2014. jan. 11. 21:08
 6/6 A kérdező kommentje:
De aazert egy napokra beosztott erosito edzes tervet irjon valaki lecci valami nagyon jot ami erosit
2014. jan. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!