Súly emelés fekve?
Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megkérdezni ha valaki fekve nyom súlyt, akkor az árthat a gerincnek, hátnak, vagy valami másnak?2014. jan. 5. 14:42
1/3 anonim 



válasza:





Ha nem emel többet, mint kéne, egészséges, bemelegíteni levezetni szokott, akkor nem.
Minden edzés terheli a szervezetet valamennyire, de a szervezet állapota szabja meg, hogy az adott feladat TÚLterheli-e.
2/3 anonim 



válasza:





A súlyemelésben 2 fogásnem van a szakítás és a lökés. egyiket se lehet fekve csinálni. Csak, hogy tisztázzuk még az elején.
Ha nem vagy darwindíj jelölt akkor a fekvenyomás nem fog ártani, ha meg igen, akkor tulajdonképpen bármit csinálhatsz.
3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2014. jan. 5. 17:44
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!