Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó bicepsz edzés, vélemény?

Ez jó bicepsz edzés, vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorlatokat ajánlotok a Brachialis izomra ? Tudom hogy minden bicepsz gyakorlatból kiveszi a részét, de van olyan mi célzottan hat rá ? És milyen ismétlési számmal csináljam ? Jelenleg ez a bicepsz edzésem

Bicepsz Scott-padon 12-10-8-6

Bicepsz ferde padon 3x10

Koncentrált bicepsz 3x10


2014. jan. 4. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tökéletesen jó ez a 3 gyakorlat 10 sorozattal, de legyen változatos az edzésterv(egy-egy gyakorlatot mindig cserélj ki, variáld a sorrendet).

Brachi'-ra (nem is reménykedem benne, hogy le tudom írni) a kalapácsos bicepsz a legcélzottabb gyakorlat(persze ez sem izolálja, de ez dolgoztatja meg leginkább).

2014. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tennék bele álló sima egyenes rudas karhajlítást is. De nem pluszban, hanem hetente valamelyik gyakorlat helyett. + mehet kalapács is. Tehát elég 3 gyakorlat csak nem ártana variálni edzésenként.
2014. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!