Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen a karom? (remélem...

Miért ilyen a karom? (remélem érthető)

Figyelt kérdés
Féléve kezdtem rendszeresen edzeni a karomat és szedek mellé fehérjeport is. Most az lenne a kérdésem, hogy váll,hát,bicepsz és tricepszre koncentrálok, de valamiért azon kaptam magam, hogy furcsa alakja van a karomnak, felvettem egy pólót és a bicepsz nem egyenletesen izmos hanem egy nagy pup alakú izom van amit ha befeszitek már ronda mintha egy kis labda lenne a helyére berakva ott és karhajlatomba meg nem látszik szinte az edzés nyoma se , ami mellesleg másoknál (képen) nem így nézz ki. Minden más rendben van. Az alkarom sem vastagodik pedig egy kezessel súlyzozok és mindent betartok.

2013. dec. 28. 03:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sza-rul tapad a bicepszed,magyarul magasan tapad.Ha megnyugtat Triple H-nak is olyan és nézd milyen sokra vitte.Mondjuk ő fénykorában kis syntolt nyomott az aljába,amikor nem viselt könyökvédőt fellépéskor,hogy ne legyen annyira feltűnő a rossz genetika a karon,amúgy a kutyát nem érdekli,olyan és kész.Alkarra meg tedd be a függeszkedést a madár fogású bicepszet a csuklóbehúzást,heti kétszer mehet.
2013. dec. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!