Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Montez, látom itt vagy. Tudsz...

Montez, látom itt vagy. Tudsz ebben segíteni?

2014. jan. 4. 12:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hát figyu, végül is ki is elemezhetjük a a hozzászólás sorozatodat. Először is úgy jött le az egész, mintha egy hisztis kisgyerek nem kapná meg egyből azt, amit akar. Utána sértegeted a srácokat, hogy bezzeg a többire igen, de a tiédre mért nem. Ez eddig full hülyegyerekes. Aztán rosszul leírva a nevem ostobának nevezel,hát már elnézést, hogy reagáltam rá.

Persze mikor ketten is írják, hogy valóban gáz vagy, egyből behátrálsz, hogy hát én nem is, magyarázod a bizit. F..asza jellemre vall.:-)

2014. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Babám :D , úgy látom semmit se fogtál fel amit írtam.

Szerintem dirtboy nem húzott le (de te biztosan jobban értelmezel). Behátráltam? Úristen...lekéne állnom veled vitatkozni még vagy 20 oldalnyit vagy mi a mákot akarsz tőlem? :D. Na majd pont itt a neten kezdek vitatkozni egy idegen, de igen okos hölgyel :D. Te vagy a gyerekes nem én. Amúgy pedig ha valaki rosszul írja le a nevedet, azt nem nevezheted ostobának, max írástudatlannak, de te aki nem tud értelmezni... :D.

Persze majd Oriza az én pártomat fogja mi ?:D.

Ahelyett, hogy megosztanád velem a tudásod (mármint a kérdésre válaszolnál), csak játszod a királylányt...

Te szóltál be nekem először.

Na mindegy, azt hiszel amit akarsz, ha neked ettől jobb, akkor te sza.rtad a spanyol viaszt is, én tévedtem, neked van igazad, értelmezz mindeny úgy, ahogy neked jól esik. Mennyél oktass ki még pár kérdezőt :D

2014. jan. 4. 14:04
 23/29 anonim ***** válasza:

"Persze majd Oriza az én pártomat fogja mi ?:D. "

Ezt hogy érted, vagy mire írtad? Mert ezt nem vágom.

2014. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Elképzelem Montezt, hogy elolvassa a kérdésedet, a hozzá tartozó többoldalnyi flémet, ahol nemes jellemed beragyogja a horizontot, majd könnyes szemmel hosszú és kimerítő választ ír.
2014. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a vitákban az ő oldalára állsz, ha igaza van ha nincs, mivel ez egy "összeszokott brigád". Amivel nincs is probléma. Lehet csak nálunk itt ezen a vidéken van ez a tükör jelentés, hogy az ő pártjára állsz, az ő pártját fogod...
2014. jan. 4. 15:56
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna igaza, nem állok a pártjára :)

És amúgy lelépett :(

2014. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Te vagy a legcukibb Oriza, maradj is ilyen! :-)
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy lelépett :( . Remélem visszajön(szerintem visszajön).
2014. jan. 4. 21:09
 29/29 tap bela ***** válasza:
Kár hogy nincs folytatás, ez jobb mint a tv2-ön az édes élet....
2014. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!